single
[2]
140836

Šef Dortmunda: “Moramo dokazati, da smo boljši”

Avtor: Urban Kolman
3. 11. 2021, 11.15

Borussia Dortmund bo danes na povratnem dvoboju lige prvakov poskušala odgovoriti kritikom, ki so dejali, da nemški klub preprosto ni dorasel evropski konkurenci.

Vodja prve ekipe Sebastian Kehl je na kritike tekme z Ajaxom, katero so Nizozemci dobili s kar 4:0 odgovoril: “Nismo toliko slabši od Ajaxa. Nazadnje smo bili, a sedaj ne bo tako.”

“Moramo dokazati, da smo boljši in če nam uspe bomo naredili velik korak naprej,” je dodal Kehl.

Črno-rumeni v skupini z Ajaxom, Sportingom in Bešiktašom zasedajo drugo mesto. V nemškem prvenstvu jih le točka loči od prvega Bayerna. Njihov naslednji nasprotnik je RB Leipzig.

Tekma Bundeslige RB Leipzig – Dortmund, v soboto ob 18.25 na Š1!

Foto: Ralf Ibing/picture-alliance/dpa/AP Images via Guliver

 

Zadnje video vsebine

1

Gajser zmagovalec druge vožnje, boljši tudi Pancar (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Zgodovinski slovenski dvojec v kvalifikacijah VN Italije tempo narekoval od starta do cilja...Več

3

Zlatko Zahović: Mariboru bomo vrnili vrednote, ki so bile nekoliko pozabljene (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser in Pancar spisala zgodovino: Dvojna slovenska zmaga v kvalifikacijah VN Italije...Več

2

URADNO: Zlatko Zahovič je podpisal pogodbo z NK Maribor!...Več

3

Se moramo res posloviti od nogometne sambe?...Več