single
[2]
133061

Schalke 04 se ne ustavlja, pripeljal novo okrepitev v napadu

Avtor: Klemen Verlič
22. 7. 2021, 11.59

FC Schalke 04 je v sredo potrdil podpis pogodbe z novo okrepitvijo. To je napadalni vezist Kölna Dominik Drexler, ki bo moči tako znova združil z nekdanjim soigralcem Simonom Teroddejem.

Lokalni časnik Kölner Stadtanzeiger je potrdil, da je Schalke 04 za presenetljiv nakup odštel približno 600 000 evrov. Köln sicer urgentno potrebuje zmanjšati svoje moštvo 32 nogometašev, a je Drexler pri klubu odigral dve dobri sezoni in moštvu ključno pomagal pri povratku med nemško nogometno elito. Prav tako že dobro pozna igranje v 2. Bundesligi.

V njej je Drexler v dresu Kölna, Kiela, Fürtha in Aalena zbral 23 zadetkov in 37 asistenc na 92 tekmah. V preteklih sezonah si je tako ime ustvaril s številnimi asistencami, skupaj s Teroddejem pa sta v sezoni 2018/19 pri Kölnu veljala za najnevarnejši napadalni dvojec lige. Skupaj bil lahko v prvi postavi celo začela že petkovo uvodno tekmo nove sezone 2. Bundeslige proti moštvu Hamburga.

Tekmo Schalke 04-Hamburger si boste lahko ogledali v petek ob 20.25 na Š1!

Foto: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Slovenija vrnila udarec: Srbija tokrat brez možnosti (VIDEO)...Več

2

Kutnar o težavah Gajserja: “Še vedno išče prave nastavitve, a napredek se že kaže” (VIDEO)...Več

3

Celje ga je izstrelilo, Ačimović ga je želel v Ljubljani: “Matični klub mi je izmaknil lovoriko z Olimpijo!”...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Bessone: “V napadu nam je zmanjkalo kakovosti, to je bila razlika med nami in Celjem” (VIDEO)...Več

2

Mario Kvesić eksluzivno za Šport TV: “Tudi v prihodnji sezoni ostajam v Celju!” (VIDEO)...Več

3

Gajser po težki nedelji: “Želim biti višje, dal sem vse od sebe, osvojil točke in gledam naprej”...Več