single
[2]
34503

Rudar z zadnjimi tremi okrepitvami

Avtor: Rok Grilec
9. 7. 2016, 20.13

Vodstvo slovenskega nogometnega prvoligaša Rudarja Velenja je teden dni pred začetkom sezone Prve lige Telekom Slovenije končalo s kadrovanjem. Kot zadnji so v Velenju pogodbe podpisali francoski osrednji branilec Jean Claude Billong, nekdanji branilec in kapetan Domžal Darko Zec ter hrvaški napadalec Bojan Vručina.

Rudar z zadnjimi tremi okrepitvami

Zec je 27-letni branilec, igralec in nekdanji kapetan Domžal, ki je z omenjeno ekipo osvojil štiri lovorike, naslov državnega prvaka, naslov pokalnega prvaka in dva superpokala. Kar 194 cm visok nogometaš je v prejšnji sezoni odigral 23 tekem in dosegel dva gola. Skupaj je v rumenem dresu odigral 189 tekem in dosegel 14 golov.

Vručina, 31-letni izkušeni napadalec, je večino tekem odigral v hrvaški prvi ligi, med drugimi je nastopal tudi za nemški Duisburg in izraelski Hapoel iz Tel Aviva.

 

 

FOTO: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Londončani proti Madridčanom za prvo evropsko lovoriko...Več

2

Završan o treningih med tednom: “Gre predvsem za ohranjanje forme” (VIDEO)...Več

3

VIDEO: Boban Marjanović eksplodiral od jeze, Krka do finala...Več

Najbolj brano ta mesec

1

To ni Prva liga Telemach: Riera po le nekaj mesecih zapušča Eintracht...Več

2

Vitor Campelos: “Naslov prvaka več kot zaslužen, zdaj ciljamo na ligo prvakov!”...Več

3

Olimpija ostaja brez kapetana Doffa: “Ta klub bo vedno v mojem srcu”...Več