[2]
198046

Ronaldo storil napako, ki ga lahko stane milijonov (FOTO)

21. 7. 2023, 07.47

Cristiano Ronaldo je v ponedeljek odigral prvo pripravljalno tekmo pred novo sezono. Al Nassr je igral srečanje proti španski Celti Vigo. Portugalski superzvezdnik je odigral prvih 45 minut, njegova ekipa je obračun izgubila s 5:0. A na tekmi je najbolj izstopala Ronaldova oprema, saj je osemintridesetletnik nosil Adidasove ščitnike. Ta napaka bi lahko resno ogrozila Ronaldovo več kot dvajset let dolgo sodelovanje z Nikom.

Ronaldo z Nikom sodeluje že od leta 2003, ko je podpisal prvo pogodbo. Njegova trenutna desetletna pogodba s proizvajalcem športnih oblačil in opreme je vredna okoli 147 milijonov funtov. Podpisal jo je leta 2016. A ameriški gigant jo zaradi poteze napadalca lahko zdaj prekliče.

Kljub njegovi napaki je pričakovati, da Nike ne bo odreagiral, saj je Ronaldo ena največjih zvezd in športnikov, ki jih ima znamka. Napaka Portugalca je še toliko bolj zanimiva, saj Ronaldo po navadi nosi personalizirane ščitnike.

Petkratni zmagovalec zlate žoge bo letos ponovno nosil tudi Nikove drese, saj je Al Nassr pred nekaj tedni potrdil, da bo za njihove drese o letos skrbela ameriška športna znamka.

1

2

Nekdanji kralj strelcev: Jakupović in Matko že zdaj pri zavidljivem številu golov! (VIDEO)...Več

3

Krznar: “Za poraz je kriv prvi polčas, eksperimentiranje se ni obrestovalo” (VIDEO)...Več