[2]
182112

Ronaldo na savdskem debiju zmagal, a svojih merilnih naprav še ni naravnal (VIDEO)

23. 1. 2023, 09.04

ortugalski nogometni zvezdnik Cristiano Ronaldo je končno dočakal svoj uradni debi za Al Nasr, s katerim je podpisal donosno pogodbo do leta 2025 in z njo postal najbolj plačani nogometaš na svetu.

Na svoji prvi tekmi v savdski ligi je imel kar nekaj priložnosti, a se med strelce ni vpisal. Njegova ekipa pa je vendarle zmagala.

Z golom Brazilca Andersona Talisce je z 1:0 ugnala Al Ittifaq in zadržala prvo mesto na lestvici. Ronaldo je bil kapetan ekipe, za katero je zaigral z nekaj zamude, saj je iz Anglije, kjer je igral za Manchester United, prenesel kazen dveh tekem neigranja, ker je navijaču Evertona izbil iz rok telefon.

Portugalski zvezdnik je večino tekme deloval na levem krilu, kljub 38-letom je bil aktiven od prve do zadnje minute, saj je vseskozi predstavljal nevarnost za nasprotnikovo obrambo. Kljub nekaterim ugodnim situacijam pa ni uspel priti do zadetka, večina njegovih poizkusov je zletela mimo vrat.