single
[6]
212610

Rok Možič in Maša Pucelj do nazivov odbojkarja in odbojkarice leta

Avtor: Klemen Verlič
27. 12. 2023, 18.58

Odbojkarska zveza Slovenije (OZS) je za najboljša slovenska igralca iztekajočega se leta razglasila Roka Možiča in Mašo Pucelj. Oba sta se izkazala tako v reprezentanci kot v svojih klubih Veroni in Calcitu Volleyju. Oba sta naziv najboljšega odbojkarja dobila prvič, so sporočili iz zveze.

Zveza je glasovanje – letos je prejela 2009 glasov ljubiteljev odbojke, trenerji in igralci pa so glasovali ločeno, izvedla osmič. Pri moških sta bila pred tem trikrat zmagovalca Tine Urnaut in Klemen Čebulj, enkrat pa Gregor Ropret. Pri ženskah so bile dvakrat najboljše Iza Mlakar, Eva Mori in Saša Planinšec, enkrat pa Tina Grudina.

Za najboljša trenerja so izbrali Radovana Gačiča (ACH Volley) pri moških in Bruna Najdiča (Calcit Volley) pri ženskah. Najboljša odbojkarja na mivki sta Nejc Zemljak in Maja Marolt, najboljša paraodbojkarja pa Marko Pokleka in Suzana Ocepek.

Foto: Sportida.com
Vir: STA

Zadnje video vsebine

1

Železarji po kazenskih strelih klonili proti Asiagu (VIDEO)...Več

2

Šok za Bayern: Augsburg utišal Allianz Areno in Münchenčanom zadal prvi ligaški poraz sezone (VIDEO)...Več

3

Nekdanji reprezentant: Če bo Cesar igral na posest, lahko Zajc pomaga, a to morda ne bo dišalo Šešku (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Pomlajeni Domžalčani tudi brez dolgoletnega kapetana optimistični: “Bolj kot lestvica je pomemben stalen napredek”...Več

2

NEURADNO: Slovenska nogometna reprezentanca dobila novega selektorja!...Več

3

Boban Marjanović: “Ilirijo sem izbral, ker ima mlade košarkarje, ki so talentirani in delavni” (VIDEO)...Več