[2,3194]
169828

Riera po prvem porazu na klopi zmajev: “V drugem polčasu smo nehali igrati”

10. 9. 2022, 22.57

Olimpija je v 9. krogu Prve lige Telemach gostovala v Celju. Zmaje je čakala težka tekma pri nasprotniku, ki je v zadnjih štirih krogih našel formo. Gostje so začeli odlično in po prvem polčasi vodili z 2:0. V drugem polčasu pa je pri zmajih sledil propad sistema in Celjani so naredili delni rezultat 4:0 ter na koncu slavili s 4:3, ko je v zadnji minuti še en zadetek dosegla Olimpija.

Olimpija je tako doživela prvi ligaški poraz v sezoni, hkrati se je končal niz osmih zaporednih zmag. Riera je po tekmi priznal, da Celje v drugem polčasu ni spremenilo nič. Po besedah Španca so odločilno vlogo igrala čustva. Prav tako je dejal, da je njegova ekipa prenehala igrati. Celotno izjavo si lahko pogledate spodaj.

Video, foto: Šport TV