single
[3137]
173081

Reus v kadru za tekmo v Berlinu

Avtor: Blaž Magdič
14. 10. 2022, 19.15

Kapetan Borussie iz Dortmunda Marco Reus se bo na nogometne zelenice vrnil v Berlinu, kjer se bo njegova ekipa v nemškem prvenstvu pomerila z Unionom.

Trener Dortmundčanov Edin Terzić je vrnitev kapetana, ki so ga sredi septembra zaradi poškodbe gležnja na nosilih odnesli z igrišča med dvobojem s Schalkejem, potrdil na novinarski konferenci.

“Marco je že v izredni formi. Zelo je pomemben za nas. Ne samo da pripravlja priložnosti, pogosto tudi zaključuje napade,” je po poročanju nemške tiskovne agencije dpa dejal Terzić in dodal, da Reus v Berlinu mogoče še ne bo v startni enajsterici, zagotovo pa bo v igro vstopil iz klopi za rezerviste.

Dvoboj iz nemške prestolnice si boste lahko v nedeljo ob 17.25 ogledali na našem prvem programu.

 

Foto: Christian Kaspar-Bartke/Bundesliga/Getty Images
Vir: STA

Zadnje video vsebine

1

Arnol potegnil črto pod uspešno sezono: “Naš način igre je tisti, ki je naredil razliko” (VIDEO)...Več

2

Bessone kljub klavrni sezoni ostaja optimističen za prihodnost: “Olimpijo bomo vrnili na vrh” (VIDEO)...Več

3

Konec izigravanja pravila U21, Mijatović za Šport TV: ”Če bi slovenski klubi vzgajali mlade igralce, do tega ne bi prihajalo” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

To ni Prva liga Telemach: Riera po le nekaj mesecih zapušča Eintracht...Več

2

Vitor Campelos: “Naslov prvaka več kot zaslužen, zdaj ciljamo na ligo prvakov!”...Več

3

Olimpija ostaja brez kapetana Doffa: “Ta klub bo vedno v mojem srcu”...Več