single
[3194]
167054

Radomlje pripeljale novega vratarja

Avtor: Blaž Magdič
12. 8. 2022, 14.29

Slovenski nogometni prvoligaš Kalcer iz Radomelj je v svoje vrste pripeljal novega vratarja. Kot so mlinarji objavili na družbenih omrežjih, je nov član ekipe postal 26-letni Domen Mrežar.

“Najprej bi se zahvalil za zaupanje in priložnost, ki mi jo je klub ponudil. Vesel sem, da sem se pridružil ekipi, ki je izredno kakovostna in igra lep ter atraktiven nogomet. Igralci in trenerji so me zelo lepo sprejeli, zato se ni bilo težko vklopiti v ekipo. Prizadevam si, da bom z vsemi svojimi močmi ekipi pomagal do uresničitve zastavljenih ciljev,” je za klub povedal Zagorjan, ki je nazadnje igral za SAK iz Celovca, v preteklosti pa je branil tudi barve Rudarja iz Velenja, Zagorja ter Šmartnega.

Radomlje so po štirih krogih Prve lige Telemach s po dvema zmagama in neodločenima izidoma na tretjem mestu, v soboto pa jih čaka gostovanje v Kopru.

 

Foto: Sportida.com
Vir: STA

Zadnje video vsebine

1

Kapun in Žlogar: Večni derbi je vedno čustven, Olimpija in Maribor prihajata v pozitivni formi! (VIDEO)...Več

2

Kapun in Žlogar: Igra Kopra narejena za Iličića, naredi več kot pokaže GPS! (VIDEO)...Več

3

Studio ŠTV: Ruedl material za prodajo? Serijsko zabija in ima podporo kluba! (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Po stopinjah Gajserja: Brata Coenen delita svojo pot do prve dirke (VIDEO)...Več

2

Kako je United zopet postal … United...Več

3

”Mura je po velikosti tretji klub v Sloveniji”...Več