single
[3]
32789

Prvaki že izpadli, danes naprej

Avtor: Rok Grilec
25. 3. 2016, 10.22

Drugi teden letošnjega NCAA turnirja v košarki se je začel s štritimi tekmami t.i. Sweet 16 kroga, včeraj smo videli štiri tekme, ki pa po razburljivosti niso dosegle srečanj prvega konca tedna. Vse favorizirane ekipe so se namreč uvrstile naprej, izpadli so tudi lanski prvaki, Duke Blue Devils.

Prvaki že izpadli, danes naprej

Za ekipo legendarnega Mikea Krzyzewskega so bili usodni prvi nosilci na zahodnem delu razporeda, Oregon Ducks, ki so slavili s kar 82:68. Žal pa to ni bila edina tekma, ki se je končala z visoko razliko, brez razburjenjaso gledlaci ostali tudi na preostalih treh srečanjih. Villanova je tako z lahkoto, z 92:69, odpravila Miami, Oklahoma je bila s 77:63 boljša od Texas A&M, Kansas pa z 79:63 od Marylanda.

Danes sledijo še štiri tekme Sweet 16, na Šport TV si boste lahko ob 00:10 ogledali obračun med Iowo State in Virginijo, ob 02:40 pa še srečanje Gonzaga – Syracuse, ob tem se bodo merili igralci univerz Notre Dame in Wisconsin ter North Carolina – Indiana!

 

Foto: Guliver/GettyImages

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Gajser po manjšem padcu v Aguedi ostal brez stopničk, Herlings dobil obračun s Coenenom...Več

2

VIDEO: Grozljiv padec vodilnega v kvalifikacijah, danes na delu tudi Gajser in Pancar...Več

3

Sešlar o prihajajoči sezoni: “Pot do naslova bo zagotovo težja kot lani” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

SP 2026: Angleži trepetali kot že dolgo ne, nato se je pojavil Kane...Več

2

Še pred leti igral v slovenski mladinski ligi, sedaj v izločilnih bojih SP živi svoje sanje...Več

3

Zahović: “Vrnitev Milaniča je bila ideja lastnikov, sprejel sem jo odprtih rok” (VIDEO)...Več