single
[2]
261060

Potop hrvaških prvakov režiral Slovenec (VIDEO)

Avtor: Blaž Magdič
13. 7. 2025, 21.06

Na Šport TV smo v nedeljskem popoldnevu pospremili prijateljsko tekmo med Rijeko in Goztepejem. Naši južni sosedje so na pripravljalni tekmi potegnili kratko, Turki so slavili z 1:0.

Hrvaški prvaki so v pripravah na novo sezono doslej odigrali tri prijateljske tekme. Ukrajinsko Oleksandrijo so ugnali visoko s 4:1, ljubljanski Bravo so premagali z 2:1, vmes pa so z 2:0 izgubili proti srbskemu prvoligašu Čukaričkemu.

V nedeljskem popoldnevu je klub, kjer je na klopi nekoč navduševal slovenski selektor Matjaž Kek, meril moči s turškim prvoligašem Goztepejem. Slednji je srečanje dobil z 1:0, mož odločitve pa je bil Slovenec.

David Tijanić, sicer nekdanji član Olimpije, Krke in kranjskega Triglava, je v 28. minuti tekme mirno in hladnokrvno realiziral priložnost po odbiti žogi za skalp akutalnega prvaka Hrvaške.

 

Foto in Video: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Gajser zmagovalec druge vožnje, boljši tudi Pancar (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Zgodovinski slovenski dvojec v kvalifikacijah VN Italije tempo narekoval od starta do cilja...Več

3

Zlatko Zahović: Mariboru bomo vrnili vrednote, ki so bile nekoliko pozabljene (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser in Pancar spisala zgodovino: Dvojna slovenska zmaga v kvalifikacijah VN Italije...Več

2

URADNO: Zlatko Zahovič je podpisal pogodbo z NK Maribor!...Več

3

Se moramo res posloviti od nogometne sambe?...Več