single
[1180]
118886

Portugalska tudi letos ena izmed prizorišč Formule 1

Avtor: Šport TV
11. 2. 2021, 18.27

Karavana formule 1 se bo letos znova ustavila na Portugalskem. Nemška tiskovna agencija dpa je zapisala, da bo Portugalska zapolnila prazen termin in dirko za svetovno prvenstvo priredila 2. maja.

“Za končni dogovor manjka le še podpis portugalskega organizatorja,” je v zvezi s tem zapisala Mednarodna avtomobilistična veza (Fia).

Dirkališče v Portimau je lani oktobra gostilo eno od 17 preizkušenj v formuli 1, letos pa naj bi bilo na sporedu 23 dirk. Prva bo na sporedu 28. marca v Bahrajnu.

Vir: STA
Foto: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Arnol potegnil črto pod uspešno sezono: “Naš način igre je tisti, ki je naredil razliko” (VIDEO)...Več

2

Bessone kljub klavrni sezoni ostaja optimističen za prihodnost: “Olimpijo bomo vrnili na vrh” (VIDEO)...Več

3

Konec izigravanja pravila U21, Mijatović za Šport TV: ”Če bi slovenski klubi vzgajali mlade igralce, do tega ne bi prihajalo” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

To ni Prva liga Telemach: Riera po le nekaj mesecih zapušča Eintracht...Več

2

Vitor Campelos: “Naslov prvaka več kot zaslužen, zdaj ciljamo na ligo prvakov!”...Več

3

Olimpija ostaja brez kapetana Doffa: “Ta klub bo vedno v mojem srcu”...Več