[4]
90627

Kopitar po porazu: Zaspali smo!

10. 11. 2019, 07.53

Hokejisti Los Angelesa ostajajo na dnu prvenstvene lestvice v ligi NBA. Ponoči so na gostovanju v Montrealu izgubili z 2:3. Med strelce se je vpisal tudi Anže Kopitar. Kapetan kraljev je v 23. minuti zadel za znižanje na 3:1.

Montreal je tekmo dobil v prvem delu, ko sta zadela Shea Weber (11., 17.) in Nate Thompson. V nadaljevanju je najprej znižal Kopitar, ko pa je v 54. minuti za ekipo iz Kalifornije zadel še Blake Lizzotte, se je v Kanadi nakazoval preobrat, a je Careyju Price v končnici uspelo ubraniti domačo mrežo.

“Zaspali smo v prvi tretjini, ko ne bi smeli dobiti treh golov. Nato smo dobro nadaljevali v drugi in tretji. A o tem smo se pogovarjali že tolikokrat. Ni dovolj, da dobro igramo 40, 45 ali 55 minut. Dobro moramo igrati vseh 60,” je po porazu za ameriške medije povedal Kopitar.

Los Angeles se zdaj vrača v Kalifornijo, kjer ga v noči na četrtek čaka obračun z Minnesoto.