[3194]
169860

Popović po sanjskem povratku: Dokazali smo, da lahko igramo z vsemi

11. 9. 2022, 08.55

Nogometaši Celja so veliki zmagovalci derbija devetega kroga Prve lige Telemach. Po zaostanku z 2:0 so v drugem polčasu proti Olimpiji uprizorili popoln preobrat in slavili s 4:3. Po tekmi smo se pogovarjali tudi z vezistom moštva Denisom Popovićem.

Slednji se je že v svoji prvi domači tekmi po povratku v matični klub lahko veselil pomembne zmage. Z njo so Celjani namreč potrdili dobro formo, vsaj začasno skočili na drugo mesto in zmanjšali zaostanek za vodilno Olimpijo. Popović je naši televizijski ekipi po tekmi med drugim zaupal tudi, kaj se je ekipa dogovorila med obema polčasoma. Pogovor z njim lahko ogledate v spodnjem videoposnetku.

Foto, video: Šport TV

1

2

3

Liga Nova KBM: Ilirija tudi s pomočjo atraktivnega Alley oopa prekinila niz porazov (VIDEO)...Več