single
[2]
94915

Pongračić za deset milijonov evrov v Wolfsburg

Avtor: Marko Premrl
15. 1. 2020, 18.01

Wolfsburg se je pred nadaljevanjem nemškega prvenstva okrepil z branilcem Marinom Pongračićem. Nemški prvoligaš je avstrijskemu prvaku Salzburgu za hrvaškega osrednjega branilca odštel deset milijonov evrov.

Mladi hrvaški reprezentant, za mlado vrsto je zbral tri nastope, je po poročanju magazina Kicker pri novih delodajalcih podpisal pogodbo do konca sezone 2023/24.

V Nemčiji rojeni osrednji branilec je bil pred tem član mladinskih vrst Bayerna iz Münchna in Ingolstadta, pred odhodom v Salzburg pa je v članski konkurenci igral za 1860 München.

Salzburg je danes v KAA Gent prodal tudi 20-letnega napadalca Slonokoščene obale Andersona Niangboja, poročajo na uradni spletni strani kluba.

 

Foto: Šport TV
VIR: STA

Zadnje video vsebine

1

Rožič Mavrič in Mitrović: Celje igra enako ne glede na tekmeca, tako bo tudi na Češkem! (VIDEO)...Več

2

Analiza ŠTV: Bessone izjemno razume nogomet, od Olimpije potrebuje čas in okrepitve! (VIDEO)...Več

3

VIDEO: Kopitarjevi Kralji slavili po drami, končali niz brez zmag...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Lanišek znova med najboljšimi: Sloveniji priboril nove stopničke...Več

2

Oblak postal nesporni kralj Zamore: Škofjeločan podrl zgodovinski rekord...Več

3

Vse prej kot naključna nemška senzacija iz province...Več