single
[2]
286866

Pogosto užaljeni Vinicius Junior vnovič provociral navijače Barcelone (FOTO)

Avtor: Blaž Magdič
11. 5. 2026, 10.19

Z nedeljsko zmago na El Clasicu so nogometaši Barcelone tudi uradno postali španski državni prvaki. Blaugrana je za devetindvajseto lovoriko v La Ligi madridski Real porazila z 2:0, že v prvem polčasu sta zadela Marcus Rashford in Ferran Torres.

Katalonski ponos je tako drugič zapored in drugič pod taktirko stratega Hansija Flicka pokoril konkurenco v španskem prvenstvu, kar najbolj boli prav tekmece iz Madrida.

Real je tako drugo zaporedno sezono sklenil brez lovorike, kar v prestolnici prižiga mnoge rdeče alarme. Še bolj kot sami rezultati, pa navijače razburjajo uničeni odnosi znotraj kluba. Spomnimo, le nekaj dni pred El Clasicom je na treningu prišlo do fizičnega obračuna Tchouamenija in Valverdeja.

Vse več nezadovoljstva je tudi na račun trenutno poškodovanega Kyliana Mbappeja in muhastega brazilskega zvezdnika Viniciusa. Slednji je v nedeljo na Camp Nouu nosil kapetanski trak, a v svoji značilni nameri spet poskrbel za nekaj kratkih stikov na in ob zelenici.

Ob slavju domačih navijačev je 25-letnik s prsti kazal številko 15. S tem je imel seveda v mislih prav toliko osvojenih madridskih naslovov v ligi prvakov.

Foto: AP Photo/Joan Monfort via Guliver

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Gajser po manjšem padcu v Aguedi ostal brez stopničk, Herlings dobil obračun s Coenenom...Več

2

VIDEO: Grozljiv padec vodilnega v kvalifikacijah, danes na delu tudi Gajser in Pancar...Več

3

Sešlar o prihajajoči sezoni: “Pot do naslova bo zagotovo težja kot lani” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

SP 2026: Kanada z golom v sodniškem dodatku prva v osmini finala...Več

2

Še pred leti igral v slovenski mladinski ligi, sedaj v izločilnih bojih SP živi svoje sanje...Več

3

Zahović: “Vrnitev Milaniča je bila ideja lastnikov, sprejel sem jo odprtih rok” (VIDEO)...Več