Podcast PLT: Naj traja, samo naj traja!
V današnjem podcastu Rok Grilec in Žiga Ikič pregledata obe tekmi slovenske reprezentance v kvalifikacijah za Euro2024, dotakneta se tudi prihajajočih obračunov v PLT.
Spored
07:00
Hoffenheim - Borussia Mönchengladbach,
Nogomet - Bundesliga
09:00
Werder Bremen - Stuttgart,
Nogomet - Bundesliga
11:00
28. oddaja,
Ekstremni športi - Pure Action
11:30
Kranj - Ilirija,
Košarka - Liga Nova KBM
13:00
Freiburg - Mainz,
Nogomet - Bundesliga
15:00
Union Berlin - Bayern München,
Nogomet - Bundesliga
17:00
26. oddaja,
Futsal - Futsal magazin
17:30
34. oddaja,
Nogomet - Bundesliga magazin
17:55
V ŽIVO
Polfinale: Zabrze - Wisla Plock, prva tekma,
Rokomet - Poljska liga, moški
19:45
PRVIČ
Vrhunci 30. kola,
Nogomet - Bundesliga
20:45
3. oddaja,
Avtomoto šport - Idealna linija
21:00
Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen,
Nogomet - Bundesliga
23:00
Heidenheim - Leipzig,
Nogomet - Bundesliga
01:00
Portugalska, vrhunci,
Reli - World Rally-Raid Championship
01:30
Sinfin - Barcelona,
Rokomet - Španska liga
03:00
Wolfsburg - Bochum,
Nogomet - Bundesliga
05:00
Freiburg - Mainz,
Nogomet - Bundesliga
TRENUTNO SE PREDVAJA
07:00
Hoffenheim - Borussia Mönchengladbach,
Nogomet - Bundesliga
sledi
09:00
Eintracht Frankfurt - Augsburg,
Nogomet - Bundesliga
11:00
28. oddaja,
Ekstremni športi - Pure Action
11:30
Kranj - Ilirija,
Košarka - Liga Nova KBM
13:00
Union Berlin - Bayern München,
Nogomet - Bundesliga
15:00
2. oddaja,
Snowcross - FIM Snowcross Magazin
15:30
Domžale - Rogaška,
Košarka - Liga Nova KBM
17:00
Heidenheim - Leipzig,
Nogomet - Bundesliga
19:00
Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen,
Nogomet - Bundesliga
20:45
PRVIČ
Vrhunci,
Futsal - Futsal
21:00
Maribor - Rogaška,
Nogomet - Prva liga Telemach
23:00
Werder Bremen - Stuttgart,
Nogomet - Bundesliga
01:00
Wolfsburg - Bochum,
Nogomet - Bundesliga
03:00
Sinfin - Barcelona,
Rokomet - Španska liga
04:30
16. oddaja,
Ekstremni športi - World of Free Sports
05:00
Bundesliga: Eintracht Frankfurt - Augsburg,
Nogomet
07:00
Bundesliga: Freiburg - Mainz,
Nogomet
09:00
Bundesliga: Werder Bremen - Stuttgart,
Nogomet
11:00
Bundesliga magazin: 34. oddaja,
Nogomet
11:30
Liga Nova KBM: Domžale - Rogaška,
Košarka
13:00
Bundesliga: Union Berlin - Bayern München,
Nogomet
15:00
Bundesliga: Heidenheim - Leipzig,
Nogomet
17:00
Prva liga Telemach: Maribor - Rogaška,
Nogomet
19:00
World Rally-Raid Championship: Portugalska, vrhunci,
Reli
19:30
PRVIČ
Pure Action: 29. oddaja,
Ekstremni športi
20:00
PRVIČ
Ženski nogometni magazin: 24. oddaja,
Nogomet
20:30
PRVIČ
Borussia, moj klub: 36. oddaja,
Nogomet
20:55
V ŽIVO
Eredivisie: Ajax - Excelsior,
Nogomet
23:00
Bundesliga: Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen,
Nogomet
01:00
Bundesliga: Hoffenheim - Borussia Mönchengladbach,
Nogomet
03:00
Poljska liga, moški: Polfinale: Zabrze - Wisla Plock, prva tekma,
Rokomet
04:30
Pure Action: 28. oddaja,
Ekstremni športi
05:00
Bundesliga: Wolfsburg - Bochum,
Nogomet
07:00
Bundesliga: Werder Bremen - Stuttgart,
Nogomet
09:00
Bundesliga: Union Berlin - Bayern München,
Nogomet
11:00
Bundesliga: Heidenheim - Leipzig,
Nogomet
13:00
Prva liga Telemach: Maribor - Rogaška,
Nogomet
15:00
Eredivisie: Ajax - Excelsior,
Nogomet
17:00
Idealna linija: 3. oddaja,
Avtomoto šport
17:15
Ženski nogometni magazin: 24. oddaja,
Nogomet
17:45
Borussia, moj klub: 36. oddaja,
Nogomet
18:15
PRVIČ
Futsal magazin: 27. oddaja,
Futsal
18:40
V ŽIVO
Eredivisie: Heerenveen - PSV,
Nogomet
20:40
Futsal: Vrhunci,
Futsal
20:55
V ŽIVO
Eredivisie: Go Ahead Eagles - Feyenoord,
Nogomet
23:00
Bundesliga: Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen,
Nogomet
01:00
Bundesliga: Freiburg - Mainz,
Nogomet
03:00
Eredivisie: Heerenveen - PSV,
Nogomet
05:00
Bundesliga: Eintracht Frankfurt - Augsburg,
Nogomet
07:00
Bundesliga: Union Berlin - Bayern München,
Nogomet
09:00
Bundesliga: Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen,
Nogomet
11:00
Eredivisie: Ajax - Excelsior,
Nogomet
13:00
Bundesliga: Heidenheim - Leipzig,
Nogomet
15:00
Prva liga Telemach: Maribor - Rogaška,
Nogomet
17:00
Bundesliga: Vrhunci 30. kola,
Nogomet
18:00
PRVIČ
Bundesliga magazin: 35. oddaja,
Nogomet
18:25
V ŽIVO
Liga Nova KBM: Ilirija - LTH Castings,
Košarka
20:25
V ŽIVO
Bundesliga: Bochum - Hoffenheim,
Nogomet
22:30
Borussia, moj klub: 36. oddaja,
Nogomet
23:00
Eredivisie: Go Ahead Eagles - Feyenoord,
Nogomet
01:00
2. Bundesliga: St. Pauli - Hansa Rostock,
Nogomet
03:00
Španska liga: Ademar - Bidasoa Irun,
Rokomet
04:30
Ženski nogometni magazin: 24. oddaja,
Nogomet
07:00
Portugalska, vrhunci,
Reli - World Rally-Raid Championship
07:30
Kranj - Ilirija,
Košarka - Liga Nova KBM
09:00
Freiburg - Mainz,
Nogomet - Bundesliga
11:00
Werder Bremen - Stuttgart,
Nogomet - Bundesliga
13:00
28. oddaja,
Ekstremni športi - Pure Action
13:30
Domžale - Rogaška,
Košarka - Liga Nova KBM
15:00
Heidenheim - Leipzig,
Nogomet - Bundesliga
17:00
Union Berlin - Bayern München,
Nogomet - Bundesliga
19:00
Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen,
Nogomet - Bundesliga
21:00
Maribor - Rogaška,
Nogomet - Prva liga Telemach
23:00
DANES
Polfinale: Zabrze - Wisla Plock, prva tekma,
Rokomet - Poljska liga, moški
00:30
Vrhunci 30. kola,
Nogomet - Bundesliga
01:30
Hoffenheim - Borussia Mönchengladbach,
Nogomet - Bundesliga
03:30
DVSC - Mosonmagyarovar,
Rokomet - Madžarska liga, ženske
05:00
Eintracht Frankfurt - Augsburg,
Nogomet - Bundesliga
07:00
16. oddaja,
Ekstremni športi - World of Free Sports
TRENUTNO SE PREDVAJA
07:30
Polfinale: Zabrze - Wisla Plock, prva tekma,
Rokomet - Poljska liga, moški
sledi
09:00
Wolfsburg - Bochum,
Nogomet - Bundesliga
11:00
Freiburg - Mainz,
Nogomet - Bundesliga
13:00
28. oddaja,
Ekstremni športi - Pure Action
13:30
Kranj - Ilirija,
Košarka - Liga Nova KBM
15:00
Werder Bremen - Stuttgart,
Nogomet - Bundesliga
17:00
Union Berlin - Bayern München,
Nogomet - Bundesliga
19:00
Maribor - Rogaška,
Nogomet - Prva liga Telemach
21:00
Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen,
Nogomet - Bundesliga
23:00
Heidenheim - Leipzig,
Nogomet - Bundesliga
01:00
Domžale - Rogaška,
Košarka - Liga Nova KBM
02:30
2. oddaja,
Snowcross - FIM Snowcross Magazin
03:00
Hoffenheim - Borussia Mönchengladbach,
Nogomet - Bundesliga
05:00
Bundesliga: Wolfsburg - Bochum,
Nogomet
07:00
Bundesliga: Werder Bremen - Stuttgart,
Nogomet
09:00
Bundesliga: Freiburg - Mainz,
Nogomet
11:00
Bundesliga: Union Berlin - Bayern München,
Nogomet
13:00
Španska liga: Sinfin - Barcelona,
Rokomet
14:30
Liga Nova KBM: Kranj - Ilirija,
Košarka
16:00
Bundesliga: Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen,
Nogomet
18:00
Bundesliga: Vrhunci 30. kola,
Nogomet
19:00
Bundesliga: Heidenheim - Leipzig,
Nogomet
21:00
Prva liga Telemach: Maribor - Rogaška,
Nogomet
23:00
DANES
Eredivisie: Ajax - Excelsior,
Nogomet
01:00
2. Bundesliga: Fortuna Düsseldorf - Greuther Fürth,
Nogomet
03:00
Bundesliga: Eintracht Frankfurt - Augsburg,
Nogomet
05:00
Bundesliga: Freiburg - Mainz,
Nogomet
07:00
Bundesliga: Wolfsburg - Bochum,
Nogomet
09:00
Bundesliga: Werder Bremen - Stuttgart,
Nogomet
11:00
Bundesliga: Union Berlin - Bayern München,
Nogomet
13:00
Eredivisie: Ajax - Excelsior,
Nogomet
15:00
Bundesliga: Heidenheim - Leipzig,
Nogomet
17:00
Bundesliga: Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen,
Nogomet
19:00
Bundesliga: Hoffenheim - Borussia Mönchengladbach,
Nogomet
21:00
Prva liga Telemach: Maribor - Rogaška,
Nogomet
23:00
DANES
Eredivisie: Go Ahead Eagles - Feyenoord,
Nogomet
01:00
2. Bundesliga: Hannover - St. Pauli,
Nogomet
03:00
Bundesliga: Eintracht Frankfurt - Augsburg,
Nogomet
05:00
Bundesliga: Werder Bremen - Stuttgart,
Nogomet
07:00
Eredivisie: Ajax - Excelsior,
Nogomet
09:00
Bundesliga: Heidenheim - Leipzig,
Nogomet
11:00
Bundesliga: Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen,
Nogomet
13:00
Eredivisie: Heerenveen - PSV,
Nogomet
15:00
Liga Nova KBM: Domžale - Rogaška,
Košarka
16:30
Bundesliga: Union Berlin - Bayern München,
Nogomet
18:25
V ŽIVO
2. Bundesliga: St. Pauli - Hansa Rostock,
Nogomet
20:30
DANES
Liga Nova KBM: Ilirija - LTH Castings,
Košarka
22:00
Prva liga Telemach: Maribor - Rogaška,
Nogomet
00:00
Bundesliga: Bochum - Hoffenheim,
Nogomet
02:00
Bundesliga magazin: 35. oddaja,
Nogomet
02:30
Futsal magazin: 27. oddaja,
Futsal
03:00
Eredivisie: Go Ahead Eagles - Feyenoord,
Nogomet
06:45
Kaiserslautern - Wehen Wiesbaden,
Nogomet - 2. Bundesliga
08:45
4. oddaja,
Motokros - MXGP Magazin
09:15
Domžale - Rogaška,
Košarka - Liga Nova KBM
10:45
Karlsruher - Hertha,
Nogomet - 2. Bundesliga
12:30
34. oddaja,
Nogomet - Bundesliga magazin
13:00
Ademar - Bidasoa Irun,
Rokomet - Španska liga
14:30
Sinfin - Barcelona,
Rokomet - Španska liga
16:00
Maribor - Rogaška,
Nogomet - Prva liga Telemach
18:00
Kranj - Ilirija,
Košarka - Liga Nova KBM
19:30
2. oddaja,
Snowcross - FIM Snowcross Magazin
20:00
DANES
Polfinale: Zabrze - Wisla Plock, prva tekma,
Rokomet - Poljska liga, moški
21:30
Hannover - St. Pauli,
Nogomet - 2. Bundesliga
23:15
28. oddaja,
Ekstremni športi - Pure Action
23:45
DVSC - Mosonmagyarovar,
Rokomet - Madžarska liga, ženske
01:15
Fortuna Düsseldorf - Greuther Fürth,
Nogomet - 2. Bundesliga
03:00
Nürnberg - Paderborn,
Nogomet - 2. Bundesliga
05:00
Kaiserslautern - Wehen Wiesbaden,
Nogomet - 2. Bundesliga
06:45
Elversberg - Schalke,
Nogomet - 2. Bundesliga
TRENUTNO SE PREDVAJA
08:45
Portugalska, vrhunci,
Reli - World Rally-Raid Championship
sledi
09:15
Domžale - Rogaška,
Košarka - Liga Nova KBM
10:45
Fortuna Düsseldorf - Greuther Fürth,
Nogomet - 2. Bundesliga
12:30
Karlsruher - Hertha,
Nogomet - 2. Bundesliga
14:30
Sinfin - Barcelona,
Rokomet - Španska liga
16:00
Maribor - Rogaška,
Nogomet - Prva liga Telemach
18:00
Kranj - Ilirija,
Košarka - Liga Nova KBM
19:30
Hannover - St. Pauli,
Nogomet - 2. Bundesliga
21:30
Hamburger SV - Holstein Kiel,
Nogomet - 2. Bundesliga
23:15
Polfinale: Zabrze - Wisla Plock, prva tekma,
Rokomet - Poljska liga, moški
00:45
28. oddaja,
Ekstremni športi - Pure Action
01:15
Nürnberg - Paderborn,
Nogomet - 2. Bundesliga
03:00
Vrhunci 30. kola,
Nogomet - Bundesliga
04:00
34. oddaja,
Nogomet - Bundesliga magazin
04:30
3. oddaja,
Avtomoto šport - Idealna linija
04:45
Vrhunci,
Futsal - Futsal
05:00
2. Bundesliga: Elversberg - Schalke,
Nogomet
06:45
2. Bundesliga: Karlsruher - Hertha,
Nogomet
08:45
FIM Snowcross Magazin: 2. oddaja,
Snowcross
09:15
Poljska liga, moški: Polfinale: Zabrze - Wisla Plock, prva tekma,
Rokomet
10:45
2. Bundesliga: Kaiserslautern - Wehen Wiesbaden,
Nogomet
12:30
Prva liga Telemach: Maribor - Rogaška,
Nogomet
14:30
Španska liga: Ademar - Bidasoa Irun,
Rokomet
16:00
2. Bundesliga: Fortuna Düsseldorf - Greuther Fürth,
Nogomet
18:00
Liga Nova KBM: Domžale - Rogaška,
Košarka
19:30
2. Bundesliga: Hamburger SV - Holstein Kiel,
Nogomet
21:30
2. Bundesliga: Hannover - St. Pauli,
Nogomet
23:15
Španska liga: Sinfin - Barcelona,
Rokomet
00:45
Ženski nogometni magazin: 24. oddaja,
Nogomet
01:15
Eredivisie: Ajax - Excelsior,
Nogomet
03:00
2. Bundesliga: Nürnberg - Paderborn,
Nogomet
05:00
2. Bundesliga: Karlsruher - Hertha,
Nogomet
06:45
2. Bundesliga: Elversberg - Schalke,
Nogomet
08:45
Pure Action: 29. oddaja,
Ekstremni športi
09:15
Liga Nova KBM: Domžale - Rogaška,
Košarka
10:45
Eredivisie: Ajax - Excelsior,
Nogomet
12:30
2. Bundesliga: Fortuna Düsseldorf - Greuther Fürth,
Nogomet
14:30
Liga Nova KBM: Kranj - Ilirija,
Košarka
16:00
2. Bundesliga: Hannover - St. Pauli,
Nogomet
18:00
Španska liga: Sinfin - Barcelona,
Rokomet
19:30
2. Bundesliga: Hamburger SV - Holstein Kiel,
Nogomet
21:30
2. Bundesliga: Kaiserslautern - Wehen Wiesbaden,
Nogomet
23:15
Poljska liga, moški: Polfinale: Zabrze - Wisla Plock, prva tekma,
Rokomet
00:45
Futsal magazin: 27. oddaja,
Futsal
01:15
Eredivisie: Heerenveen - PSV,
Nogomet
03:00
Eredivisie: Go Ahead Eagles - Feyenoord,
Nogomet
05:00
Eredivisie: Ajax - Excelsior,
Nogomet
06:45
2. Bundesliga: Hamburger SV - Holstein Kiel,
Nogomet
08:45
Borussia, moj klub: 36. oddaja,
Nogomet
09:15
Liga Nova KBM: Kranj - Ilirija,
Košarka
10:45
2. Bundesliga: Hannover - St. Pauli,
Nogomet
12:30
Eredivisie: Go Ahead Eagles - Feyenoord,
Nogomet
14:30
Poljska liga, moški: Polfinale: Zabrze - Wisla Plock, prva tekma,
Rokomet
16:00
2. Bundesliga: Karlsruher - Hertha,
Nogomet
18:00
Futsal magazin: 27. oddaja,
Futsal
18:25
V ŽIVO
2. Bundesliga: Hertha - Hannover,
Nogomet
20:30
DANES
2. Bundesliga: St. Pauli - Hansa Rostock,
Nogomet
22:30
DANES
Liga Nova KBM: Ilirija - LTH Castings,
Košarka
00:00
Španska liga: Sinfin - Barcelona,
Rokomet
01:30
Španska liga: Ademar - Bidasoa Irun,
Rokomet
03:00
Bundesliga: Bochum - Hoffenheim,
Nogomet