[2]
115198

Po tekmi Ligue 1 zrušen del razsvetljave zgrmel na uslužbenca Lorienta

21. 12. 2020, 11.54

V Franciji je po tekmi državnega nogometnega prvenstva med Lorientom in Rennesom prišlo do nesreče s smrtnim izidom, poroča nemška tiskovna agencija dpa. Po tekmi, ki jo je Rennes dobil s 3:0, se je zrušil del umetne razsvetljave in zgrmel na uslužbenca Lorienta.

Nesrečnega 38-letnega delavca so skušali na kraju nesreče reanimirati, nato pa so ga hitro pripeljali v bližnjo bolnišnico, kjer je po informacijah urada župana mesta Lorient podlegel poškodbam, je prva poročala francoska tiskovna agencija AFP.

Tragični dogodek se je zgodil le nekaj minut po obračunu na stadionu Moustoir v Lorientu, še poročajo agencije.

V francoskem prvenstvu je sicer Lille po neodločenem izidu proti PSG (0:0) znova zasedel vrh lestvice. Rennes je peti, Lorient pa zaseda 19. mesto.

1

Matej Mavrič Rožič za Šport TV: ”V Šeškovih očeh vidim željo po dokazovanju”...Več

2

Bayern našel novo hrvaško zvezdo: Devetnajstletnik za zadetek potreboval le štiri minute (VIDEO)...Več