single
[4]
170150

Po Jesenicah tudi Olimpija avtomatično v polfinale slovenskega pokala

Avtor: Klemen Verlič
14. 9. 2022, 11.52

Tudi hokejisti SŽ Olimpije so se brez boja prebili v polfinale slovenskega pokalnega tekmovanja. S Hokejske zveze Slovenije so sporočili, da današnji četrtfinalni dvoboj z Mariborom radi nezadostnega števila igralcev v mariborski ekipi odpade.

Po pravilniku pokalnega tekmovanja, kjer ni nadomestnega termina, bo tekma registrirana s 5:0 v korist Ljubljančanov.

Že pred tem so se brez boja v polfinale uvrstili hokejisti Acroni Jesenic, ki bi se morali meriti s kranjskim Triglavom. Zaradi bolezni v kranjski ekipi tekma odpadla.

Foto: Sportida.com
Vir: STA

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Gajser po manjšem padcu v Aguedi ostal brez stopničk, Herlings dobil obračun s Coenenom...Več

2

VIDEO: Grozljiv padec vodilnega v kvalifikacijah, danes na delu tudi Gajser in Pancar...Več

3

Sešlar o prihajajoči sezoni: “Pot do naslova bo zagotovo težja kot lani” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

SP 2026: Začeli so se izločilni boji, Južna Afrika in Kanada po prvem polčasu brez zadetkov...Več

2

Še pred leti igral v slovenski mladinski ligi, nocoj v izločilnih bojih SP živi svoje sanje...Več

3

Zahović: “Vrnitev Milaniča je bila ideja lastnikov, sprejel sem jo odprtih rok” (VIDEO)...Več