[2]
56067

PLTS: Šest golov Maribora v Gorici, Ankaran v končnici do točke (video)

14. 4. 2018, 17.40

Nogometaši iz Maribora so v 27. krogu Prve lige Telekom Slovenije v gosteh premagali Gorico s 6:0 (4:0). V prvem nedeljskem dvoboju so nogometaši Triglava Kranja izgubili proti Rudarju z 0:2 (0:2). Na dvoboju Aluminija in Ankarana v Kidričevem so domačini vodili do 87. minute, ko je za točko gostov zabil Raoul Delgado.

Luka Zahović

Vrhunci dvoboja Celje – Krško

Vrhunci dvoboja Olimpija – Domžale

Vrhunci dvoboja Triglav – Rudar

Vrhunci dvoboja Gorica – Maribor

Vrhunci dvoboja Aluminij – Ankaran:

Mariborski nogometaši so prebrodili krizo iz uvoda v spomladanski del sezone. V zadnjih dobrih dveh tednih so po neodločenem izidu v Ljubljani dosegli še tretjo zmago v nizu, po Celjanih in Kranjčanih so danes po zelo zanesljivi predstavi ukanili še Novogoričane, za vodilnimi Ljubljančani, ki so v soboto v Stožicah igrali neodločeno z Domžalčani, pa devet krogov pred koncem državnega prvenstva zaostajajo za pet točk. Goričani so zadržali šesto mesto na prvenstveni lestvici.