single
[2]
30960

Pjanić za 32 milijonov evrov iz Rome v Juventus

Avtor: Rok Grilec
13. 6. 2016, 20.17

Nogometni reprezentant Bosne in Hercegovine Miralem Pjanić se je za 32 milijonov evrov iz Rome preselil v Juventus. Šestindvajsetletni vezist je že opravil zdravniške preglede in podpisal petletno pogodbo. Prestop so potrdili Rimljani in tudi Torinčani.

Pjanić za 32 milijonov evrov iz Rome v Juventus

Pjanić je prejšnji teden razkril, da si želi v Juventus, italijanski prvak pa je izkoristil odkupno klavzulo, ki je bila zapisana v pogodbi.

Italijanski mediji poročajo, da bo Pjanić več kot podvojil letni zaslužek, za vsako sezono bo prejel 4,5 milijona evrov.

 

Foto: facebook

Zadnje video vsebine

1

Brečko predstavil vizijo: “Olimpija je speči velikan, številni vidijo težave, jaz pa potencial” (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Na Krimu pospremili letošnji malonogometni “Pozdrav poletju”...Več

3

VIDEO: Gol, ki ga v Sloveniji še niste videli, na Vrhniki je zadel s škarjicami...Več

Najbolj brano ta mesec

1

VIDEO: Odličen izplen za Slovenca v Latviji, Gajser tik pod zmagovalnim odrom, Pancar do rezultata sezone...Več

2

Mišo Brečko je novi trener Olimpije!...Več

3

Vinícius prišel, videl, a še zdaleč ne zmagal...Več