[2,3194]
169830

Pilipchuk po preobratu proti Olimpiji: “Med polčasom nisem naredil nobenih sprememb”

10. 9. 2022, 22.52

Celjani so v zadnjih štirih krogih Prve lige Telemach našli pravo formo. Zmagali so tri obračune četrtega pa so izenačili. V 9. krogu Prve lige Telemach je v Celje prišla Olimpija, ki je bila v nizu osmih zaporednih zmag. Grofje so tekmo začeli slabo in po prvem polčasu zaostajali z 2:0. V drugem so se Štajerci zbudili in izvedli popoln preobrat ter na koncu slavili s 4:3. Tako so zabeležili že četrto zmago v zadnjih petih tekmah.

Celje je tako vsaj začasno skočilo na 2. mesto lige in se Olimpiji približalo na 8 točk. Grofje so v drugem polčasu igrali kot prerojeni in najboljši obrambi lige nasuli, kar štiri zadetke. Kaj se je zgodilo med polčasom? Na to vprašanje in še več je odgovoril trener domačinov Roman Pilipchuk.

Foto, video: Šport TV

1

2

Sezona mučenja se nadaljuje: Ajax v izdihljajih tekme do težko prigarane točke (VIDEO)...Več

3

Matko za Šport TV: Pokazal sem, da lahko tudi po poškodbi ohranim formo (VIDEO)...Več