single
[3]
74180

Petrol Olimpija sporazumno prekinila pogodbo s Tratnikom

Avtor: Blaž Magdič
27. 2. 2019, 14.16

Košarkarski klub Petrol Olimpija Ljubljana in krilni center Igor Tratnik sta sporazumno prekinila pogodbo. 207 centimetrov visoki Tratnik se je ljubljanskemu klubu pridružil v tekmovalni sezoni 2017/18, so danes sporočili iz ljubljanskega kluba.

Pred začetkom lige Nova KBM za prvaka in zadnjimi tremi koli rednega dela lige Aba je Petrol Olimpija sporazumno prekinila pogodbo s Tratnikom. Slednji je košarkarsko pot začel v Grosupljem, v karieri pa je nosil drese številnih slovenskih in evropskih klubov, med drugim je igral na Islandiji in v Španiji. Leta 2016 je z novomeško Krko postal slovenski pokalni prvak, leto kasneje je bil v dresu Zlatoroga iz Laškega najkoristnejši igralec državnega prvenstva, minulo sezono pa je s Petrol Olimpijo prvič postal državni prvak.

V tekmovalni sezoni 2018/19 je Tratnik zaigral na 14 tekmah lige Nova KBM in v povprečju dosegal 8,3 točke ter tri skoke na tekmo. V ligi Aba in ligi prvakov je zaigral na štirih tekmah. V regionalnem tekmovanju je dosegal dve točki in 1,8 skoka na tekmo, v evropskem pa dve točki in en skok na tekmo.

 

Foto: Sportida.com
Vir: STA

Zadnje video vsebine

1

Rakete Eurobasket končale z zasluženo zmago (VIDEO)...Več

2

Ajša Sivka: Sploh še nisem uspela dojeti vsega (VIDEO)...Več

3

Simao: “Priprave nam omogočajo, da se spoznamo in povežemo” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

URADNO: Delius si mane roke, zmajev dragulj za rekordno odškodnino zapušča Ljubljano (VIDEO)...Več

2

Slovenke nadoknadile zaostanek 24 točk, a ostale praznik rok (VIDEO)...Več

3

Zgodovinski uspeh, norija v garderobi in “Marjanca” (VIDEO)...Več