single
[13]
53394

Peter Prevc s partnerko v veselem pričakovanju

Avtor: Blaž Magdič
23. 2. 2018, 11.43

Slovenski smučarski skakalec Peter Prevc bo po poročanju več slovenskih medijev v kratkem postal starš. Skakalni šampion in njegova izbranka Mina Lavtižar naj bi prvega otroka pričakovala junija. Peter Prevc je za veselo novico izvedel kmalu po svojem 25. rojstnem dnevu, ki ga je praznoval 20. septembra, poročajo spletni portali.

Prevc, ki je na olimpijskih igrah v Sočiju pred štirimi leti osvojil dve kolajni, medtem ko se iz Južne Koreje vrača z ekipnim petim, desetim in dvanajstim mestom, je z leto dni mlajšo Lavtižarjevo v vezi že nekaj let. Večkrat ga je spremljala tudi na podelitvah športnika leta – Društvo športnih novinarjev mu je namreč naziv za najboljšega v Sloveniji doslej podelilo štirikrat.

Lavtižarjeva je tudi poslovna skrbnica blagovne znamke Peter Prevc, v lanskem letu pa je izdala svojo kuharsko knjigo Minini cukri.

 

Foto: Sportida.com
Vir: STA

Zadnje video vsebine

1

Benjamin Šeško: “Generalno gledano, je bila moja letošnja sezona pri Leipzigu dobra” (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Menjave vratarjev niso pogoste, Riera ima očitno težave s Silvo (VIDEO)...Več

3

Studio ŠTV: “Zadnji korak je najtežje storiti, Olimpija mora s kakovostjo “zbrcati” žogo v gol za naslov” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser s sporočilom iz bolnišnice: To je žal motokros (VIDEO)...Več

2

Sešlar: “Igrali smo proti štirinajstim, igrišče je bilo suho, to danes ni bil nogomet” (VIDEO)...Več

3

Gajser pokazal, da je šampion tudi ob progi (VIDEO)...Več