single
[1180]
115002

Perez odslej v družbi Verstappna

Avtor: Šport TV
18. 12. 2020, 12.01

Mehičan Sergio Perez bo novi voznik formule 1 v ekipi Red Bulla za sezono 2021, poročajo mediji. Kot so zapisali pri speedweek.com in De Telegraafu, naj bi se 30-letni dirkač v ekipi pridružil Nizozemcu Maxu Verstappnu.

Dosedanji drugi voznik tega moštva, 24-letni Tajec Alex Albon, naj bi po slabi sezoni postal testni voznik.

Perez je v formuli 1 nastopil na 193 dirkah za veliko nagrado, na predzadnji dirki pravkar končane sezone v Bahrajnu pa je slavil prvo zmago. V elitnem razredu je doslej dirkal za Sauber, McLaren in Force Indio ter Racing Point, ki bo v novi sezoni Aston Martin.

Vir: STA
Foto: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Brekalo zadel po predložku Griezmanna, Messi do prvega gola po smrti očeta...Več

2

Športni direktor Cedevite Olimpije: “Z okrepitvami smo opravili dobro delo, a potrebujemo še dva igralca” (VIDEO)...Več

3

Nukić in Cvijanović napovedujeta: Tekma po Večnem derbiju je ključna, Bravo predstavlja veliko nevarnost v Ljudskem vrtu! (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser iskreno za ŠTV: “Še vedno se nisem povsem spoprijateljil z motorjem, želim biti čim prej sproščen” (VIDEO)...Več

2

Lastnik Maribora Ilicali ob začetku nove sezone brez ovinkarjenja: “Zanima nas le naslov prvaka” (VIDEO)...Več

3

Nukić: “Zahović bo tudi v težjih okoliščinah našel način, da bo Maribor zelo dober” (VIDEO)...Več