single
[2]
34047

Pep bi v City pripeljal nepoznanega Ukrajinca

Avtor: Rok Grilec
7. 6. 2016, 11.31

Po Ilkayu Gündoganu si Pep Guardiola že ogleduje nove okrepitve za svoj Manchester City, a naslednja tarča ni svetovna zvezda, temveč 19-letni Ukrajinec, ki je prepričal španskega stratega.

Gre za člana ruske Ufe, Oleksandra Zinčenka. Gre za vezista, ki je v prvi ruski ligi debitiral lanskega marca. Šel je skozi vse selekcije ukrajinske reprezentance, zaigral pa je tudi za člane, in sicer ima dva nastopa ter en gol.

Pep sicer z ukrajinskimi nogometaši nima pretirane sreče. Ko je vodil Barcelono, je v moštvo pripeljal Dmitra Čigrinskega, ki pa ni upravičil 25-milijonov evrov težke odškodnine. 

 

Foto: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Simao miri navijače: “To je bil težak poraz, a šele naš prvi v prvenstvu” (VIDEO)...Več

2

Celje s petardo v Stožicah zamajalo trenerski stolček zmajev (VIDEO)...Več

3

VIDEO: Tudi brez Wirtza in Xhake do zmage...Več

Najbolj brano ta mesec

1

VIDEO: Bliskoviti Jan Pancar kot raketa do fantastičnega tretjega mesta na Češkem!...Več

2

VIDEO: Mariborčani premagali Domžalčane in z uvodno zmago sezone pokazali boljši obraz...Več

3

Na težko pričakovani povratek bo vseeno še treba počakati: Tim Gajser se namerava vrniti na VN Švedske...Več