single
[1176]
111241

Peklenski Lommel “razmetal” dirkače že v prvem ovinku (VIDEO)

Avtor: Blaž Magdič
19. 10. 2020, 12.29

V nedeljo smo na Šport TV pospremili prvo izmed treh dirk svetovnega prvenstva v motokrosu na progi v belgijskem Lommlu. Skupno zmago je drugič v sezoni slavil slovenski as Tim Gajser, ki je pet dirk pred koncem le še povečal skupno vodstvo in hiti proti ubranitvi naslova najboljšega na svetu.

Prav Gajser pa je bil med dirkači, ki so pred dirko priznali, da je Lommel najtežje prizorišče v koledarju. Proga naj bi bila izredno zahtevna s fizičnega vidika, poleg tega pa ima veliko skritih pasti. Dokaz tega smo videli že takoj po začetku prve vožnje, ko se je v prvem ovinku zgodil množičen padec.

Toda na “peklenski” progi karavano čakata še dve preizkušnji, naslednja že v sredo. VN Limburga od 12. ure dalje na Šport TV 1.

Video is not available for your country.
Foto in Video: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Gajser zmagovalec druge vožnje, boljši tudi Pancar (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Zgodovinski slovenski dvojec v kvalifikacijah VN Italije tempo narekoval od starta do cilja...Več

3

Zlatko Zahović: Mariboru bomo vrnili vrednote, ki so bile nekoliko pozabljene (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser in Pancar spisala zgodovino: Dvojna slovenska zmaga v kvalifikacijah VN Italije...Več

2

URADNO: Zlatko Zahovič je podpisal pogodbo z NK Maribor!...Več

3

Se moramo res posloviti od nogometne sambe?...Več