KVALIFIKACIJE EURO 2024
single
[1176]
186719

Pancar v zadnji sezoni MX2 cilja na prvo deseterico (VIDEO)

Avtor: Urban Kolman
12. 3. 2023, 11.10

Nova sezona motokrosa se bo začela z veliko nagrado Argentine, a tam zaradi poškodbe ne bo slovenskega šampiona razreda MXGP Tima Gajserja. Kljub temu bo prvič v Južni Ameriki Slovenijo zastopal Jan Pancar, ki letos začenja svojo zadnjo sezono v razredu MX2.

Pancar, ki še vedno vozi, kot voznik lastnega moštva je po posvetovanju z očetom in s pomočjo sponzorjev letos sprejel odločitev, da bo sodeloval na vseh dirkah razreda MX2. Posledično se bo prvič preizkusil tudi v Argentini. Po lanskem odličnem enajstem mestu želi mladenič stopiti še stopničko više in se uvrstiti vsaj med prvo deseterico, če ne celo prvo peterico.

Priprave na novo sezono mu je na začetku leta pokvarila poškodba kolena, ki je pomenila, da en mesec ni mogel trenirati z motorjem. V nadaljevanju pogovora je beseda naletela tudi na pomoč Tima Gajserja in novo različico motorja. Več v spodnjem prispevku.

VIDEO: Pancar pred zadnjo sezono v razredu MX2

Video is not available for your country.

VN Argentine od 16.00 dalje na Š2 in Š1!

Video: Šport TV
Foto: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

Matjaž Kek: Moti me obnašanje nekaterih in tega ne bom toleriral...Več

2

VIDEO: Olimpijina evropska sezona za pozabo, ki mora služiti kot opozorilo za naslednjo...Več

3

VIDEO: Dino Murić iz nemogočega položaja v zadnji sekundi Šenčurju priigral zmago nad Heliosom...Več

Najbolj brano ta mesec

1

VIDEO: Slovenija po preobratu v drugem polčasu do zmage na uvodu kvalifikacij!...Več

2

Roka tako, roka drugače, kaj je prav in kaj ni?...Več

3

Podcast PLT: Slovenija na Euro!...Več