221419

Pancar po sijajni drugi vožnji v Španiji: To je dobra popotnica za naprej (VIDEO)

Avtor: Lamin Diallo
24. 3. 2024, 19.37

Jan Pancar je na drugi vožnji uspel doseči najboljši rezultat v letošnji sezoni svetovnega prvenstva v motokrosu. S prikazanim je zadovoljen, a vseeno opozarja, da ima od sebe višja pričakovanja.

Poleg petkratnega svetovnega prvaka Tima Gajserja je na drugi letošnji dirki MXGP razreda nastopil tudi Jan Pancar. V drugi vožnji mu je uspel najboljši dosedanji rezultat, saj je zasedel 14. mesto. Na končni razpredelnici dirke je zasedel 18. mesto, v skupnem seštevku pa je Čatežan po dveh končanih dirkah na 16. mestu.

”Nisem ravno dosegel rezultata, ki bi si ga želel. Vožnja je bila dosti boljša. Štartal sem slabše, proga je bila težka za prehitevanje. To je zagotovo dobra popotnica za naprej. Do naslednje dirke je kar nekaj časa in upam, da popolnoma pozdravim mišico, zaradi katere sem imel nekaj težav, ” je po svoji drugi dirki v elitnem razredu dejal 24-letnik.

Jan Pancar bo imel novo priložnost za dokazovanje čez 14 dni, ko se bo v Italiji odvila VN Sardinije.

VN Sardinije bo na sporedu 7. aprila na Šport TV 1.