single
[3]
183067

“Optimizem mora biti, drugače odpovejte tekme in pojdite na pivo” (VIDEO)

Avtor: Blaž Magdič
2. 2. 2023, 12.30

Slovenski košarkarski prvaki so v sredo vpisali tretjo zmago v EuroCupu. Cedevita Olimpija se je Reyer Venezii oddolžila za poraz na prvi medsebojni tekmi sezone, Zmaji so bili v Stožicah boljši s 77:73, a ostajajo na zadnjem mestu skupine A.

Po trinajstih odigranih srečanjih od skupno osemnajstih ima osmi Lietkabelis tri zmage več od Ljubljančanov. Prav moštvo iz Litve zaseda še zadnje mesto, ki pelje v drugo fazo tekmovanja. Teoretične možnosti za četo Jurice Golemca torej še obstajajo, a bodo morali Zmaji držati zmagovalni ritem do konca skupinskega dela.

“Optimizem mora obstajati vedno. Če tega ni, odpovejte tekme in pojdite na pivo,” igralcem sporoča legendarni Teoman Alibegović, sicer tudi oče člana Cedevite Olimpije, Amarja Alibegovića.

 

Foto: Sportida.com
Video: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Brečko predstavil vizijo: “Olimpija je speči velikan, številni vidijo težave, jaz pa potencial” (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Na Krimu pospremili letošnji malonogometni “Pozdrav poletju”...Več

3

VIDEO: Gol, ki ga v Sloveniji še niste videli, na Vrhniki je zadel s škarjicami...Več

Najbolj brano ta mesec

1

VIDEO: Odličen izplen za Slovenca v Latviji, Gajser tik pod zmagovalnim odrom, Pancar do rezultata sezone...Več

2

Mišo Brečko je novi trener Olimpije!...Več

3

Vinícius prišel, videl, a še zdaleč ne zmagal...Več