single
[3]
192682

Olimpija v polfinalu proti Šenčurju, Helios pričakuje Krko

Avtor: Šport TV
16. 5. 2023, 22.01

Polfinalna para košarkarske lige Nova KBM sta GGD Šenčur - Cedevita Olimpija in Krka - Helios Suns. Na današnjih odločilnih tretjih četrtfinalnih tekmah so Šenčurjani premagali Ilirijo s 87:72, Novomeščani pa so bili boljši od Term Olimia s 97:82.

Cedevita Olimpija in Helios Suns sta svoji nalogi opravila na dveh tekmah. Ljubljančani so izločili Šentjur, Domžalčani pa Rogaško.

GGD Šenčur in Cedevita Olimpija bosta prvo polfinalno tekmo v seriji na dve zmagi odigrala v petek, 19. maja (18.30), v Šenčurju. Druga tekma je na sporedu v nedeljo, 21. maja, v Ljubljani, morebitna tretja pa 23. maja znova na Gorenjskem.

Polfinale med Krko in Heliosom se bo začel v soboto, 20. maja (17.30). Druga tekma v Domžalah bo 23. maja, morebitna tretja pa 27. maja.

Vir: STA
Foto: sportida.com

Zadnje video vsebine

1

Studio ŠTV: Ruedl material za prodajo? Serijsko zabija in ima podporo kluba! (VIDEO)...Več

2

Žlogar in Kapun: Koper do zmage na krilih lastne kakovosti, Mura ne izkorišča svojih trenutkov (VIDEO)...Več

3

Po odločilnem zadetku pohvale prihajajo z vseh strani: “Obupno si želi uspeti” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Po stopinjah Gajserja: Brata Coenen delita svojo pot do prve dirke (VIDEO)...Več

2

Kako je United zopet postal … United...Več

3

”Mura je po velikosti tretji klub v Sloveniji”...Več