single
[3]
13001

Olimpija proti Valencii za slovo od Evrope

Avtor: Rok Grilec
7. 12. 2016, 08.58

Union Olimpijo danes ob 18.00 v Stožicah čaka še zadnja tekma sezone v tekmovanju Eurocup. V Ljubljano prihaja renomirani nasprotnik španska Valencia. Zmaji bodo naredili vse, da prikažejo čim boljšo predstavo in presenetijo favoriziranega tekmeca, ki prepričljivo zaseda 1. mesto v skupini (5-1). Prenos bo na Šport TV 1.

Olimpija proti Valencii za slovo od Evrope

Gregor Hrovat pred napoveduje borbeno predstavo Zmajev: “Valencia je izjemna ekipa, ki igra hitro košarko. Ne glede na to, da je to naša zadnja letošnja tekma v Eurocupu, si želimo pokazati čim boljšo predstavo. Na domačem parketu bomo naredili vse, da presenetimo nasprotnika. Verjamem, da nas čaka zanimiva tekma za gledalce. Vse vabim, da se tekme udeležijo in hkrati tudi sodelujejo v dobrodelni akciji!”

Trener Gašper Okorn pa opozarja: “Valencia je vodilna ekipa naše skupine v eurocup. Njihovo kvaliteto in moč smo čutili že na gostovanju. Želimo se od eurocupu posloviti na dostojen način. Težko je karkoli kalkulirati glede minutaže igralcev. Vsak igralec bo izjemno motiviran, ko bo stopil na parket v Stožicah. Želimo se zoperstaviti po najboljših močeh, a vseeno se želimo izogniti predvsem poškodbam in pretirani utrujenosti, saj nas že konec tedna čakata dve tekmi.”

 

Foto: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

Matić in Vučkić napovedujeta: Boj ranjenih levov, Slovenija mora najti namen v tekmi s Švedsko in ga predstaviti javnosti (VIDEO)...Več

2

Zmaji na domačem ledu strli južnotirolske lisice (VIDEO)...Več

3

Nizozemska tudi z igralcem manj pretrd oreh za mlade slovenske nogometaše (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Razpad identitete: kolumna o slovenski nogometni bedi, sobotnem ponižanju in klicu po prebujenju...Več

2

Pri Hondi se pripravljajo na obdobje po Timu Gajserju – prihaja večkratni svetovni prvak...Več

3

Riera odgovarja na namigovanja o njegovem odhodu: ”Če se klubi zanimajo za nas, pomeni, da delamo dobro” (VIDEO)...Več