single
[2]
124312

Odprto pismo 11 predstavnikov Serie A: Kaznujte Juve, Milan in Inter!

Avtor: Marko Premrl
24. 4. 2021, 22.09

Vodstvo italijanske Serie A je prejelo pisno izjavo, v kateri enajst klubov zahteva, da liga ostro kaznuje Inter, Juventus in Milan, ki so se želeli pridružiti superligi.

Roma, Torino, Bologna, Genoa, Sampdoria, Sassuolo, Spezia, Benevento, Crotone, Parma in Cagliari so “zavohali” možnost uspešnejše prihodnosti. Omenjene ekipe namreč želijo, da vodstvo Serie A kaznuje tri italijanske gigante, Inter, Juventus in Milan, ker so za hrbtom želeli ustanoviti superligo.

Omenjena moštva so nasprotovala tudi prodaji televizijskih pravic Daznu, kar samo še poglablja razkol med elitnejšim in bolj siromašnim v Serie A. Dokumenta z zahtevkom za kazen niso podpisali Napoli, Lazio, Fiorentina, Atalanta in Verona.

Podpisniki sporočila so od predsednika Lege Calcio Serie A zahtevali urgentni sestanek, na katerem bi se obravnavalo kaznovanje.

V nedeljo si lahko na ŠTV ogledate sledeče tekme Serie A:

Š1
12.25 Serie A: Benevento – Udinese
14.55 Serie A: Inter – Hellas Verona
17.55 Serie A: Cagliari – Roma

Š2
14.55 Serie A: Fiorentina – Juventus
20.40 Serie A: Atalanta – Bologna

 

Foto: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Tudi brez Wirtza in Xhake do zmage...Več

2

Luka Mlakar: Če ne bi bil nogometaš, bi delal na kmetiji (VIDEO)...Več

3

VIDEO: Je bilo res potrebno? Napadalec Maribora zlomil roko vratarju Celja...Več

Najbolj brano ta mesec

1

VIDEO: Bliskoviti Jan Pancar kot raketa do fantastičnega tretjega mesta na Češkem!...Več

2

VIDEO: Mariborčani premagali Domžalčane in z uvodno zmago sezone pokazali boljši obraz...Več

3

Na težko pričakovani povratek bo vseeno še treba počakati: Tim Gajser se namerava vrniti na VN Švedske...Več