single
[6]
212404

Odbojka se igra z glavo: Najbolj bizarna točka leta, soigralke “jokale” od smeha (VIDEO)

Avtor: Blaž Magdič
24. 12. 2023, 10.20

Odbojka je v zadnjih letih na sončni strani Alp vse bolj priljubljena, največ zaslug ima moška izbrana vrsta, ki že leta blesti na največjih tekmovanjih in spada med deset najboljših reprezentanc sveta.

V ženski konkurenci je ta šport še kako priljubljen v Turčiji, ki ima eno najmočnejših lig v Evropi, enormni finančni vložki pa privabljajo tudi najboljše odbojkarice iz tujine.

Med najbogatejšimi in najboljšimi je Vakifbank, ki je po trinajstih krogih turškega prvenstva na tretjem mestu. V zadnjem krogu je zasedba iz Istanbula premagala Kuzey Boru s 3:1 v nizih, z 22 točkami pa je zablestela Alexandra Frantti.

Ne le, da je bila Američanka točkovno najboljša na parketu, poskrbela je tudi za najbolj atraktivno točko tega leta. “Odbojka se igra z glavo,” je po tekmi hudomušno dejala Franttijeva, ki je prav s tem delom telesa povsem nehote dosegla točko.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TRT Spor Yıldız (@trtsporyildiz)

 

Foto: Lukasz Skwiot/Cyfrasport Newspix.pl via Guliver

Zadnje video vsebine

1

Rožič Mavrič po Švici: “Matematika je preprosta, novembra potrebujemo šest točk, ta reprezentanca je tega sposobna” (VIDEO)...Več

2

Zmaji prvič izgubili pred domačimi navijači, Innsbruck slavil po podaljšku (VIDEO)...Več

3

Karničnik: “Ostali sta še dve tekmi, kjer ne šteje več nič drugega kot dve zmagi in nekaj pomoči Švice” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

VIDEO: Slovenija kljub dvakratnemu vodstvu remizirala, gostje z evrogolom do končnega izida...Več

2

Kek: “Zdaj se vidi, kaj smo pustili na Kosovu, a vemo, kje smo, in treba bo tvegati več” (VIDEO)...Več

3

Zmaji presenetili Hapoel: Po preobratu do velike zmage (VIDEO)...Več