[3145]
155253

Obradović pred zadnjo tekmo: Bolje, da jo vzamejo maksimalno resno

6. 4. 2022, 09.19

V sredo se za košarkarje Cedevite Olimpije zaključuje skupinski del evropskega pokala EuroCup, Zmaji bodo s prenosom na Šport TV 1 ob 18.30 gostovali pri grškem Promitheasu. Isti dan pa prvo fazo tekmovanja zaključuje tudi beograjski Partizan, ki bo na delu v Italiji.

Črno-beli imajo že dolgo časa zagotovljeno izločilno fazo, kar za Trento ne moremo trditi. Italijanska zasedba nujno potrebuje zmago, če želi sanjati preboj v drugo fazo, zato gre pričakovati maksimalno motivirane domačine. Tega se zaveda tudi beograjski šef stroke Željko Obradović.

“Tekmo moramo vzeti maksimalno resno, bolje, da se igralci tega zavedajo. Z njimi smo že igrali, zato jih odlično poznamo in vemo, da imajo kakovost. Od prve do zadnje minute moramo igrati po najboljših močeh. Dvoboj moramo izkoristiti kot pripravo za izločilno fazo, kjer prostora za napake ne bo več. S to mislijo moramo iti v tekmo,” je za klubsko spletno stran dejal “Žoc.”

Prvi medsebojni obračun so 12. januarja v Štark Areni dobili beograjski gostitelji, končalo se je z visoko razliko (97:65). Kako bo tokrat?

EuroCup, Trento – Partizan, 19.55 na Šport TV 2.

1

Matej Mavrič Rožič za Šport TV: ”V Šeškovih očeh vidim željo po dokazovanju”...Več

2

Bayern našel novo hrvaško zvezdo: Devetnajstletnik za zadetek potreboval le štiri minute (VIDEO)...Več