single
[38]
153843

Nobenih sprememb na selektorskem stolčku pri futsalu

Avtor: Kenny Jan
21. 3. 2022, 21.26

Izvršni odbor Nogometne zveze Slovenije je na Brdu pri Kranju potrdil podaljšanje sodelovanja s selektorjema futsalske članske in mlade vrste.

Kot so sporočili z zveze, bosta članski selektor Tomislav Horvat in selektor vrste do 21 let Milivoje Simeunović svoje delo nadaljevala do 31. decembra 2023.

“Zahvaljujem se odgovornim na Nogometni zvezi Slovenije za zaupanje. Potrudil se bom, da bo Slovenija še naprej igrala in izgledala kot na evropskem prvenstvu letos na Nizozemskem,” je dejal Horvat.

“Najprej bi se rad zahvalil Nogometni zvezi Slovenije, ki mi je še enkrat zaupala in dala nov mandat selektorja reprezentance do 21 let. Potrudil se bom, da bom še boljši in da upravičim izkazano zaupanje. Dal bom vse od sebe,” pa je povedal Simeunovič.

Vir: STA
Foto: Sportida

Zadnje video vsebine

1

Zgodovinski kolaps Ajaxa: V podaljšku ostali brez zmage in naslova (VIDEO)...Več

2

Peter Irt: “Organizatorjem je praktično vseeno za dirkače” (VIDEO)...Več

3

Benjamin Šeško: “Generalno gledano, je bila moja letošnja sezona pri Leipzigu dobra” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser s sporočilom iz bolnišnice: To je žal motokros (VIDEO)...Več

2

Sešlar: “Igrali smo proti štirinajstim, igrišče je bilo suho, to danes ni bil nogomet” (VIDEO)...Več

3

Gajser pokazal, da je šampion tudi ob progi (VIDEO)...Več