[4]
218332

Ničla Zmajev na zadnji domači tekmi rednega dela: “Z glavami smo že v osmini finala” (VIDEO)

22. 2. 2024, 08.43

Ljubljanski hokejisti so v sredo zvečer igrali zadnjo domačo tekmo v rednem delu sezone razširjenega avstrijskega prvenstva. V Hali Tivoli je gostoval madžarski Fehervar in domov odnesel točke po zmagi s 6:3.

Slovenski prvaki so odlično odprli tekmo, v prvi tretjini povedli z 2:0 in jo na koncu dobili s 3:1. Po dvajsetih minutah je sledil precejšen padec v igri, zadevali so le še gostje, ki so drugo tretjino dobili s 3:0, zadnjo pa z 2:0.

Pred Zmaji je v petek še zadnja tekma rednega dela, gostovali bodo v Linzu. V nedeljo gre zares, pravijo v taboru Ljubljančanov, saj se takrat začenjajo “dodatne kvalifikacije” za vstop v končnico lige ICEHL.

Tekmec še ni znan, a v taboru Olimpije pravijo, da se ne obremenjujejo s tem, kdo bo stal nasproti v boju za četrtfinale.

1

Matej Mavrič Rožič za Šport TV: ”V Šeškovih očeh vidim željo po dokazovanju”...Več

2

Bayern našel novo hrvaško zvezdo: Devetnajstletnik za zadetek potreboval le štiri minute (VIDEO)...Več