[3145]
155288

Nič ni nemogoče v svetu Miloša Teodosića (VIDEO)

6. 4. 2022, 10.04

Zvezdniška zasedba Virtusa iz Bologne je v torek zvečer po atomskem drugem polčasu vpisala zmago na zadnji tekmi skupinskega dela EuroCupa. Italijani so po prvih dvajsetih minutah pri francoskem Bourgu zaostajali za deset točk, na koncu pa slavili z rezultatom 68:90.

S to zmago je Virtus vrgel rokavico Cedeviti Olimpiji, ki mora za končno tretje mesto v skupini A zdaj obvezno premagati grški Promitheas (studio + tekma od 18. ure dalje na Š1). Prvo ime srečanja v Franciji je bil Hackett s 17 točkami, “čarovnik” Miloš Teodosić jih je vpisal le 6. Kljub temu pa je bila trojka v zadnji sekundi prve četrtine s strani srbskega mojstra nekaj posebnega.