[4]
97019

NHL: St. Louis moral priznati premoč Las Vegasu

14. 2. 2020, 08.55

Hokejisti St. Louis Blues, najboljša ekipa zahodne konference, so gostovali pri Golden Knights v razprodani dvorani T-Mobile v Las Vegasu in po podaljšku izgubili s 5:6. Junak večera je bil Jonathan Marchessault, ki je en zadetek dosegel že v drugi tretjini, po dveh minutah in pol podaljšane igre pa je s svojim drugim golom večera še odločil tekmo.

Washington Capitals so gostovali v Denverju pri Colorado Avalanche in po preobratu slavili zmago s 3:2. Odločilni gol je dosegel T. J. Oshie, ki je v mrežo “pospravil” odbiti strel.

Prvi zvezdnik prestolnikov Rus Aleks Ovečkin še naprej ostaja pri 698 zadetkih v karieri in vse od hat-tricka 4. februarja še ni dosegel zadetka.

Ekipa Colorado Avalanche bo maščevanje za današnji poraz lovila že na svoji naslednji tekmi v soboto, ko se bo na prostem na letalski akademiji v Koloradu pomerila z eno najslabših ekip lige to sezono, Los Angeles Kings. Kralje sicer kot kapetan vodi Slovenec Anže Kopitar.

1

2

Sezona mučenja se nadaljuje: Ajax v izdihljajih tekme do težko prigarane točke (VIDEO)...Več

3

Matko za Šport TV: Pokazal sem, da lahko tudi po poškodbi ohranim formo (VIDEO)...Več