[4]
51722

NHL: Odigranih je bil 13 dvobojev, Kopitar in druščina počivali

21. 1. 2018, 11.55

So pa Edmonton Oilers vknjižili tretjo zaporedno zmago, ko so doma s 5:2 premagali Vancouver Canucks. Pittsburgh Penguins so pri San Jose Sharks izgubili z 1:2. Conor Sheary je branilcem naslova v četrti minuti zagotovil vodstvo, a sta Timo Meier z golom v 18. in Tomaš Hertl z zadetkom v 42. minuti preobrnila izid. “Zaslužen poraz, nocoj si več res nismo zaslužili,” je po porazu dejal zvezdnik pingvinov Sidney Crosby.

St. Louis Blues so doma z 2:5 presenetljivo morali priznati premoč Arizona Coyotes. Slednja ekipa z zgolj 11 zmagami iz 48 tekem ostaja najslabša ekipa lige. New York Islanders so v gosteh premagali Chicago Blackhawks s 7:3 in s tem zmanjšali zaostanek za mestom, ki na vzhodu vodi v končnico. Z dvema goloma se je za štirikratne zmagovalce Stanleyjevega pokala izkazal Anthony Beauvillier.

V ostalih tekmah so Buffalo Sabres z 1:7 doma klonili proti Dallas Stars, Colorado Avalanche so s 3:1 premagali New York Rangers, z enakim izidom so Philadelphia Flyers ugnali New Jersey Devils, Montreal Canadiens so z 1:4 izgubili proti Boston Bruins, Detroit Red Wings pa z 1:3 proti Carolina Hurricanes. Nashville Predators so s 4:3 premagali Florida Panthers.

Ena od tekem se je končala šele po kazenskih strelih, Calgary Flames so morali z 1:2 priznati premoč Winnipeg Jets. Minnesota Wild so v rednem delu s 5:2 premagali Tampa Bay Lightning, Ottawa Senators so s 3:4 izgubili proti Toronto Maple Leafs.

1

Koprivec po porazu v Mariboru: Nerazumljiv razpad sistema, moramo ostati bolj zbrani (VIDEO)...Več