single
[4]
146759

NHL: Kopitar z Los Angelesom znova izgubil

Avtor: Klemen Verlič
7. 1. 2022, 08.24

Slovenski hokejski zvezdnik Anže Kopitar je v severnoameriški ligi NHL s svojo ekipo Los Angeles Kings gostil Nashville Predators. Ti pa so se utrdili na drugem mestu zahodne konference, potem ko so zmagali s 4:2.

Filip Forsberg, Matt Duchene in Matt Luff so v prvih 23 minutah gostom priigrali visoko prednost s 3:0. Dustin Brown v 30. in Martin Firk v 51. minuti sta gostitelje vrnila v igro, toda v 59. minuti jim je vse upe po ugodnem razpletu pokopal Jakov Trenin, ki je zadel ob igralcu manj na ledu.

Kopitar se tokrat ni vpisal med strelce ali podajalce ter ostaja pri 29 točkah.

Los Angeles, ki je deseti v zahodni konferenci, bo naslednjo tekmo igral v noči na nedeljo, ko bo gostil Detroit Red Wings.

Foto: AP Photo/Alex Gallardo via Guliver
Vir: STA

Zadnje video vsebine

1

Gajser zmagovalec druge vožnje, boljši tudi Pancar (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Zgodovinski slovenski dvojec v kvalifikacijah VN Italije tempo narekoval od starta do cilja...Več

3

Zlatko Zahović: Mariboru bomo vrnili vrednote, ki so bile nekoliko pozabljene (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser in Pancar spisala zgodovino: Dvojna slovenska zmaga v kvalifikacijah VN Italije...Več

2

URADNO: Zlatko Zahovič je podpisal pogodbo z NK Maribor!...Več

3

Se moramo res posloviti od nogometne sambe?...Več