single
[4]
146054

NHL: Kings po odmoru začeli s porazom proti Las Vegasu

Avtor: Klemen Verlič
29. 12. 2021, 09.15

Po odmoru zaradi povečanega števila okužb z novim koronavirusom so odigrali tri tekme v severnoameriški profesionalni hokejski ligi NHL. Na led so stopili tudi hokejisti Los Angeles Kings. Ekipa Anžeta Kopitarja je na domačem ledu izgubila proti moštvu Vegas Kings z izidom 3:6.

Slovenski as je prispeval podajo pri prvem golu kraljev, ki ga je za izid 1:2 dosegel Adrian Kempe, preostala strelca zadetkov domače ekipe pa sta bila Trevor Moore in Alex Iafallo. Za goste se je med strelce dvakrat vpisal Jonathan Marchessault.

Po vrnitvi na led so ekipe očitno pozabile na obrambe, saj je tudi na preostalih dveh tekmah padlo veliko golov. San Jose je po kazenskih strelih z 8:7 premagal Arizono, vodilna Tampa pa je bila po podaljšku s 5:4 boljša od Montreala.

Foto: Sportida.com
Vir: STA

Zadnje video vsebine

1

Simao miri navijače: “To je bil težak poraz, a šele naš prvi v prvenstvu” (VIDEO)...Več

2

Celje s petardo v Stožicah zamajalo trenerski stolček zmajev (VIDEO)...Več

3

VIDEO: Tudi brez Wirtza in Xhake do zmage...Več

Najbolj brano ta mesec

1

VIDEO: Bliskoviti Jan Pancar kot raketa do fantastičnega tretjega mesta na Češkem!...Več

2

VIDEO: Mariborčani premagali Domžalčane in z uvodno zmago sezone pokazali boljši obraz...Več

3

Na težko pričakovani povratek bo vseeno še treba počakati: Tim Gajser se namerava vrniti na VN Švedske...Več