single
[4]
108740

NHL: Dallas povedel proti Vegasu

Avtor: Klemen Verlič
7. 9. 2020, 08.31

Potem ko so tako hokejisti Dallas Stars kot Vegas Golden Knights potrebovali sedem tekem, da so si priigrali finale zahodne konference severnoameriške lige NHL, je po le dvodnevnem premoru prvo tekmo dvoboja na štiri zmage bolje začel Dallas. V Edmontonu je zmagal z 1:0 zahvaljujoč zadetku Johna Klingberga, ki je bil uspešen že v tretji minuti.

Klingberg je pravzaprav zadel iz Dallasovega sploh prvega strela na tekmi po 2:36 minute igre.

Vratar Dallasa Anton Hudobin je uspešno zaklenil svoja vrata in na prvem koraku do velikega finala tekmovanja za Stanleyjev pokal zaustavil 25 strelov Vegasa.

Hokejisti Dallasa so edini Stanleyjev pokal osvojili v sezoni 1998/99.

Druga tekma je na sporedu v torek, finale vzhodne konference pa bosta danes odprli ekipi Tampa Bay Lightning in New York Islanders.

Foto: Šport TV
Vir: STA

Zadnje video vsebine

1

Dramatičen preobrat Skellefteåje na drugi četrtfinalni tekmi SHL (VIDEO)...Več

2

Nespametna izključitev in padec v igri domačih prinesla zmago Francozom (VIDEO)...Več

3

VIDEO: Slovenija v živo na Šport TV začenja zadnje poglavje za uvrstitev na EP...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser v Andaluziji po sijajni drugi vožnji do prvih stopničk z Yamaho, Lucas Coenen razred zase (VIDEO)...Več

2

Predsednik Maribora Ilicali: “Nedvomno lahko še osvojimo naslov prvaka!”...Več

3

Bravo še naprej boleč trn v peti zmajev, Olimpija ob pomembne točke v boju za Evropo (VIDEO)...Več