single
[4]
54311

NHL: Chicago zaustavil razigrani Boston, prvaki do novih točk

Avtor: Blaž Magdič
12. 3. 2018, 08.24

Hokejisti Chicago Blackhawks so v severnoameriški ligi NHL gostili drugo najboljšo ekipo vzhodne konference in zmagali s 3:1. Junak večera je bil Patrick Kane, ki je dosegel vodilni gol 3:16 minute pred koncem tekme za 2:1, temu dosežku pa je dodal še podajo.

Izkazala sta se tudi vratar Anton Forsberg z 31 obrambami, Jonathan Toews pa je zbral tri podaje. Pri Bostonu so sicer igrali brez prvega strelca Brada Marchanda, ki je poškodovan.

Prvaki lige Pittsburgh Penguins so na domačem ledu s 3:1 ugnali Dallas Stars. Jevgenij Malkin in Jamie Oleksiak sta se oba vpisala med strelce; Oleksiak proti svoji nekdanji ekipi. Malkin je dosegel še 39. zadetek to sezono in temu dodal še podajo.

Los Angeles Kings Anžeta Kopitarja, ki so na devetem mestu zahodne konference, so tokrat počivali. Naslednja tekma jih čaka danes ponoči po srednjeevropskem času, ko bodo v domačem Staples Centru gostili Vancouver.

 

Foto: Šport TV
Vir: STA

Zadnje video vsebine

1

Drama v Eredivisie: PSV na derbiju do zmage v podaljšku, Ajax ponovno izgubil, razlika le še točka (VIDEO)...Več

2

Peter Irt: “Organizatorjem je praktično vseeno za dirkače” (VIDEO)...Več

3

Benjamin Šeško: “Generalno gledano, je bila moja letošnja sezona pri Leipzigu dobra” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser s sporočilom iz bolnišnice: To je žal motokros (VIDEO)...Več

2

Sešlar: “Igrali smo proti štirinajstim, igrišče je bilo suho, to danes ni bil nogomet” (VIDEO)...Več

3

Gajser pokazal, da je šampion tudi ob progi (VIDEO)...Več