[4]
91998

New Jerseyju trenerska zamenjava še ni prinesla uspeha

4. 12. 2019, 10.28

Moštvo slovenskega zvezdnika Anžeta Kopitarja Los Angeles Kings je v severnoameriški hokejski ligi NHL v noči na sredo počivalo, na sporedu pa je bilo kar deset tekem. New Jersey je nekaj ur pred tekmo proti Vegas Golden Knights zamenjal trenerja, a vseeno izgubil s 3:4. Junak tekme je bil s tremi goli v osmih minutah Jonathan Marchessault.

Vodstvo New Jerseyja je zaradi slabih rezultatov odpustilo trenerja Johna Hynesa, začasno je na njegovo mesto sedel Alain Nasreddine.

Vodilno moštvo lige NHL Boston je osmo zaporedno zmago vknjižilo proti Carolini, ki jo je premagalo z 2:0. Tudi prvi zasledovalci Bostona iz Washingtona so prišli do nove zmage, četrte v nizu, s 5:2 so bili boljši od San Joseja. Philadelphia je slavila petič po vrsti, s 6:1 je bila boljša od Toronta.

Montreal je s 4:2 ugnal New York Islanders, Minnesota pa z enakim izidom Florido. Nashville je po podaljšku klonil proti Tampi z 2:3, Winnipeg je s 5:1 nadigral Dallas. Vancouver je bil s 5:2 boljši od Ottawe, Arizona pa s 4:2 od Columbusa.

Kopitar bo znova na delu v noči na četrtek, ko bo njegov LA gostil Washington.