single
[3]
204494

Nesrečni srbski košarkar Simanić bo lahko nadaljeval kariero

Avtor: Blaž Magdič
28. 9. 2023, 17.20

Srbski košarkarski reprezentant Boriša Simanić bo nadaljeval profesionalno kariero, ko bo za to čas, je danes na družbenih omrežjih sporočil njegov manager, Miodrag Miško Ražnatović. Simanić je na svetovnem prvenstvu v Manili po udarcu v ledveni predel in zapletih po operaciji izgubil ledvico.

Nadaljevanje kariere je bilo za 25-letnega košarkarja pod velikim vprašajem, zdaj pa se je o tem oglasil tudi njegov agent.

“Prvi obisk Boriše pri nas v agenciji po eni najhujših poškodb na košarkarskem igrišču. Kljub temu je bilo srečanje takšno kot on, polno pozitivne energije, načrtov za košarkarsko okrevanje (ko bo čas) in polno smeha, želje in vere, da prihajajo novi izzivi na košarkarskem igrišču,” je ob skupni fotografiji zapisal Ražnatović.

“Tako kot je to pokazal v Manili s pošiljanjem motivacijskih sporočil soigralcem iz bolniške postelje, je danes pokazal tudi moč značaja. Dobro ve, da ovir do uspeha ni,” je dodal agent.

 

Foto: Marko Metlas via Guliver
Vir: STA

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: BVB prepričljiv pred domačimi navijači, do suverene zmage proti Freiburgu...Več

2

Studio ŠTV: Mojstrovina Mitrovskega, ta je kakovost, a potrebuje urejen klub in sistem, da izplava (VIDEO)...Več

3

Kriza Riere se poglablja, Dōan rešil točko (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Ko partija izgleda izgubljena, Bayern izvleče jokerja in slavi (VIDEO)...Več

2

Bessone: “V napadu nam je zmanjkalo kakovosti, to je bila razlika med nami in Celjem” (VIDEO)...Več

3

Gajser po težki nedelji: “Želim biti višje, dal sem vse od sebe, osvojil točke in gledam naprej”...Več