207333

Nekdanji trener zbodel Messija: “Ronaldo je še vedno najboljši igralec na svetu”

Avtor: Urban Kolman
28. 10. 2023, 13.35

Nekdanji trener Paris Saint-Germaina Christophe Galtier je po porazu svoje nove ekipe Al-Duhaila proti Al Nasrju zbodel nekdanjega igralca Lionela Messija. V azijski ligi prvakov je Al Nasr s 4:3 premagal Galtierevo zasedbo. Ključno vlogo je igral Cristiano Ronaldo, ki je v drugem polčasu dosegel dva zadetka.

Francoski strateg, ki je na klopi Lilla in PSG-ja postal prvak Ligue 1, je po porazu dejal: “Ko igraš proti Cristianu Ronaldu, ga ne moreš zaustaviti. Dosegel je dva izjemna zadetka, preprosto nimam besed, s katerimi bi ga lahko opisal.”

Temu je sledil prikriti udarec na račun argentinskega napadalca, ki ga je Galtier vodil v lanski sezoni: “To, kar je naredil Ronaldo, je neverjetno za osemintridesetletnika. Še vedno je najboljši igralec na svetu.”

Ni popolnoma jasno, ali je Galtier s komentarji želel upravičiti poraz ali je preprosto želel pohvaliti Ronalda. Junija, ko je še vodil PSG, je s podobnimi besedami pohvalil tudi Messija: “Imam privilegij, da treniram najboljšega igralca v zgodovini nogometa.”

1

2

Nekdanji kralj strelcev: Jakupović in Matko že zdaj pri zavidljivem številu golov! (VIDEO)...Več

3

Krznar: “Za poraz je kriv prvi polčas, eksperimentiranje se ni obrestovalo” (VIDEO)...Več