single
[2]
259788

Nekdanji angleški reprezentant končal profesionalno pot

Avtor: Urban Kolman
25. 6. 2025, 16.19

Nekdanji angleški nogometni reprezentant Adam Lallana je končal svojo igralsko kariero, ki je bila dolga skoraj 20 let, je zapisala nemška tiskovna agencija dpa.

Sedemintridesetletni Lallana je na klubski sceni igral za Southampton, Bournemouth, Liverpool in Brighton & Hove Albion, za angleško izbrano vrsto pa je med letoma 2013 in 2018 odigral 34 tekem in dosegel tri gole.

“Ponosen sem na svojo igralsko kariero in ničesar ne obžalujem. V tem času sem imel vzpone in padce, ki so me izoblikovali v to, kar sem danes,” je na Instagramu med drugim zapisal Lallana in dodal, da se veseli prihodnosti.

Vir: STA
Foto: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

Kvesič pred evropsko pomladjo odkrito za Šport TV: ”Z rezultati nismo zadovoljni, a moramo ohraniti pozitivno vzdušje” (VIDEO)...Več

2

Steber Rierine nove slačilnice: ”Je zelo dober trener, imamo še veliko stvari za izboljšati”...Več

3

Studio Šport TV o Tiu Cipotu: ”V teh situacijah zanj v PLT ni obrambe”...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Kako je United zopet postal … United...Več

2

”Mura je po velikosti tretji klub v Sloveniji”...Več

3

Pomlajeni Domžalčani tudi brez dolgoletnega kapetana optimistični: “Bolj kot lestvica je pomemben stalen napredek”...Več