single
[4]
125988

Najboljše reprezentance sveta po dveh letih spet v boj za naslov prvaka

Avtor: Klemen Verlič
19. 5. 2021, 15.04

Vse je pripravljeno za začetek letošnjega hokejskega svetovnega prvenstva elitne divizije. Gostitelj turnirja bo tokrat latvijska Riga, kjer se je najboljših 16 reprezentanc že zbralo pred petkovim prvim tekmam tekmovanja. Prvenstvo pa si boste lahko ogledali na ŠPORT TV!

Naslov prvaka izpred dveh let bo v Rigi branila Finska. Lani je bilo prvenstvo zaradi pandemije koronavirusa namreč odpovedano. Ta je nekoliko otežila tudi organizacijo letošnjega prvenstva. Moštva so zanj namreč lahko registrirala največ 28 hokejistov. Na vsaki tekmi pa jih bo lahko v kadru največ 22. Čeprav je rok za prijavo nastopajočih v četrtek, torej le dan pred začetkom turnirja, so vse reprezentance že objavile seznam hokejistov, ki bodo v njihovih barvah nastopili v Latviji. Seznam vseh reprezentanc pa lahko najdete spodaj.

Kanada

Vratarji:
Michael DiPietro, Vancouver Canucks (NHL)
Adin Hill, Arizona Coyotes (NHL)
Darcy Kuemper, Arizona Coyotes (NHL)

Branilci:
Nicolas Beaudin, Chicago Blackhawks (NHL)
Jacob Bernard-Docker, Ottawa Senators (NHL)
Mario Ferraro, San Jose Sharks (NHL)
Colin Miller, Buffalo Sabres (NHL)
Owen Power, University of Michigan (Big Ten)
Braden Schneider, Brandon Wheat Kings (WHL)
Troy Stecher, Detroit Red Wings (NHL)
Sean Walker, Los Angeles Kings (NHL)

Napadalci:
Jaret Anderson-Dolan, Los Angeles Kings (NHL)
Connor Brown, Ottawa Senators (NHL)
Michael Bunting, Arizona Coyotes (NHL)
Maxime Comtois, Anaheim Ducks (NHL)
Justin Danforth, Columbus Blue Jackets (NHL)
Dillon Dube, Calgary Flames (NHL)
Liam Foudy, Columbus Blue Jackets (NHL)
Brandon Hagel, Chicago Blackhawks (NHL)
Adam Henrique, Anaheim Ducks (NHL)
Andrew Mangiapane, Calgary Flames (NHL)
Nick Paul, Ottawa Senators (NHL)
Cole Perfetti, Saginaw Spirit (OHL)
Brandon Pirri, Chicago Blackhawks (NHL)
Gabe Vilardi, Los Angeles Kings (NHL)

Trener:
Gerard Gallant

Rusija

Vratarji:
Ivan Bocharov, Dynamo Moscow
Ivan Fedotov, Traktor Chelyabinsk
Alexander Samonov, SKA St. Petersburg

Branilci:
Grigori Dronov, Metallurg Magnitogorsk
Vladislav Gavrikov, Columbus Blue Jackets (NHL)
Kirill Kirsanov, SKA St. Petersburg
Alexei Marchenko, Lokomotiv Yaroslavl
Nikita Nesterov, Calgary Flames (NHL)
Igor Ozhiganov, SKA St. Petersburg
Ivan Provorov, Philadelphia Flyers (NHL)
Rushan Rafikov, Lokomotiv Yaroslavl
Nikita Zadorov, Chicago Blackhawks (NHL)
Artyom Zub, Ottawa Senators (NHL)

Napadalci: 
Alexander Barabanov, San Jose Sharks (NHL)
Anton Burdasov, SKA St. Petersburg
Emil Galimov, SKA St. Petersburg
Mikhail Grigorenko, Columbus Blue Jackets (NHL)
Vladislav Kamenev, SKA St. Petersburg
Pavel Karnaukhov, CSKA Moscow
Andrei Kuzmenko, SKA St. Petersburg
Kirill Marchenko, SKA St. Petersburg
Ivan Morozov, SKA St. Petersburg
Konstantin Okulov, CSKA Moscow
Vasili Podkolzin, SKA St. Petersburg
Ilya Safonov, Ak Bars Kazan
Maxim Shalunov, CSKA Moscow
Artyom Shvets-Rogovoi, SKA St. Petersburg
Anton Slepyshev, CSKA Moscow
Yevgeni Timkin, SKA St. Petersburg
Sergei Tolchinski, Avangard Omsk
Dmitri Voronkov, Ak Bars Kazan

Trener:
Valeri Bragin

Finska

Vratarji:
Janne Juvonen, Leksands IF (SWE)
Jussi Olkinuora, Metallurg Magnitogorsk (RUS)
Harri Sateri, Sibir Novosibirsk (RUS)

Branilci:
Oliwer Kaski, Avangard Omsk (RUS)
Miika Koivisto, Vaxjo Lakers (SWE)
Petteri Lindbohm, EHC Biel (SUI)
Olli Maatta, Los Angeles Kings (NHL)
Kim Nousiainen, KalPa Kuopio
Atte Ohtamaa, Lokomotiv Yaroslavl (RUS)
Ville Pokka, Avangard Omsk (RUS)
Axel Rindell, Jukurit Mikkeli
Mikael Seppala, KalPa Kuopio
Tony Sund, HC Davos (SUI)

Napadalci:
Marko Anttila, Jokerit Helsinki
Hannes Bjorninen, Pelicans Lahti
Jere Innala, HPK Hameenlinna
Jere Karjalainen, HK Sochi (RUS)
Petri Kontiola, HPK Hameenlinna
Anton Lundell, IFK Helsinki
Saku Maenalanen, Jokerit Helsinki
Niko Ojamaki, Linkoping HC (SWE)
Iiro Pakarinen, Jokerit Helsinki
Valtteri Puustinen, HPK Hameenlinna
Mikael Ruohomaa, Sibir Novosibirsk (RUS)
Arttu Ruotsalainen, Buffalo Sabres (NHL)
Jere Sallinen, IFK Helsinki
Peter Tiivola, Assat Pori
Teemu Turunen, HC Davos (SUI)

Trener:
Jukka Jalonen

Švedska

Vratarji:
Samuel Ersson, Brynas Gavle
Viktor Fasth, Vaxjo Lakers
Adam Reideborn, Ak Bars Kazan (RUS)

Branilci:
Klas Dahlbeck, CSKA Moscow (RUS)
Albert Johansson, Farjestad Karlstad
Viktor Loov, Jokerit Helsinki (FIN)
Nils Lundkvist, Lulea HF
Magnus Nygren, HC Davos (SUI)
Lawrence Pilut, Traktor Chelyabinsk (RUS)
Jonathan Pudas, Jokerit Helsinki (FIN)
Jesper Sellgren, Frolunda Gothenburg
Henrik Tommernes, Geneve-Servette

Napadalci:
Jonatan Berggren, Skelleftea AIK
William Eklund, Djurgarden Stockholm
Max Friberg, Frolunda Gothenburg
Jesper Froden, Skelleftea AIK
Filip Hallander, Lulea HF
Mario Kempe, CSKA Moscow (RUS)
Emil Larsson, Orebro HK
Oscar Lindberg, Dynamo Moscow (RUS)
Par Lindholm, Skelleftea AIK
Markus Ljungh, Linkoping HC
Fredrik Olofsson, Buffalo Sabres (NHL)
Dennis Rasmussen, Metallurg Magnitogorsk (RUS)
Emil Sylvegard, Malmo Redhawks
Anton Wedin, HV71 Jonkoping
Andreas Wingerli, Skelleftea AIK

Trener:
Johan Garpenlov

Češka

Vratarji:
Simon Hrubec, Avangard Omsk (RUS)
Petr Kvaca, Bili Tygri Liberec
Roman Will, Traktor Chelyabinsk (RUS)

Branilci:
Libor Hajek, New York Rangers (NHL)
Filip Hronek, Detroit Red Wings (NHL)
Lukas Klok, Lukko Rauma (FIN)
Michal Moravcik, Tappara Tampere (FIN)
David Musil, Ocelari Trinec
David Sklenicka, Jokerit Helsinki (FIN)
Libor Sulak, Karpat Oulu (FIN),
Andrej Sustr, Kunlun Red Star (CHN)
Ondrej Vitasek, Bili Tygri Liberec

Napadalci:
Matej Blumel, Dynamo Pardubice
Filip Chytil, New York Rangers (NHL)
Jakub Flek, Energie Karlovy Vary
Robin Hanzl, Spartak Moscow (RUS)
Jan Kovar, EV Zug (SUI)
Dominik Kubalik, Chicago Blackhawks (NHL)
Radan Lenc, Bili Tygri Liberec
Adam Musil, Bili Tygri Liberec
Lukas Radil, Spartak Moscow (RUS)
Jiri Sekac, Avangard Omsk (RUS)
Jiri Smejkal, Tappara Tampere (FIN)
Michal Spacek, Ocelari Trinec
Matej Stransky, Ocelari Trinec
Jakub Vrana, Detroit Red Wings (NHL)
Filip Zadina, Detroit Red Wings (NHL)
Tomas Zohorna, Dynamo Pardubice

Trener:
Filip Pesan

ZDA

Vratarji:
Jake Oettinger, Dallas Stars (NHL)
Cal Petersen, Los Angeles Kings (NHL)
Anthony Stolarz, Anaheim Ducks (NHL)

Branilci:
Adam Clendening, Cleveland Monsters (AHL)
Matt Hellickson, Binghamton Senators (AHL)
Zac Jones, New York Rangers (NHL)
Connor Mackey, Calgary Flames (NHL)
Matt Roy, Los Angeles Kings (NHL)
Ryan Shea, Texas Stars (AHL)
Matt Tennyson, New Jersey Devils (NHL)
Chris Wideman, Torpedo Nizhni Novgorod (RUS)
Christian Wolanin, Los Angeles Kings (NHL)

Napadalci:
Justin Abdelkader, EV Zug (SUI)
Matty Beniers, University of Michigan (Big 10)
Colin Blackwell, New York Rangers (NHL)
Brian Boyle, Florida Panthers (NHL)
Sasha Chmelevski, San Jose Sharks (NHL)
Ryan Donato, San Jose Sharks (NHL)
Jack Drury, Vaxjo Lakers (SWE)
Conor Garland, Arizona Coyotes (NHL)
Kevin Labanc, San Jose Sharks (NHL)
Trevor Moore, Los Angeles Kings (NHL)
Jason Robertson, Dallas Stars (NHL)
Eric Robinson, Columbus Blue Jackets (NHL)
Kevin Rooney, New York Rangers (NHL)
Tage Thompson, Buffalo Sabres (NHL)

Trener:
Jack Capuano

Nemčija

Vratarji:
Felix Bruckmann, Adler Mannheim
Mathias Niederberger, Eisbaren Berlin
Niklas Treutle, Nuremberg Ice Tigers

Branilci:
Dominik Bittner, Grizzlys Wolfsburg
Marcel Brandt, Straubing Tigers
Leon Gawanke, Manitoba Moose (AHL)
Korbinian Holzer, Avtomobilist Yekaterinburg (RUS)
Jonas Muller, Eisbaren Berlin
Moritz Muller, Kolner Haie
Marco Nowak, Dusseldorfer EG
Moritz Seider, Rogle Angelholm (SWE)
Fabio Wagner, ERC Ingolstadt

Napadalci:
Lean Bergmann, San Jose Sharks (NHL)
Andreas Eder, Straubing Tigers
Markus Eisenschmid, Adler Mannheim
Daniel Fischbuch, Dusseldorfer EG
Maximilian Kastner, Red Bull Munich
Nicolas Krammer, Adler Mannheim
Tom Kuhnhackl, Bridgeport Sound Tigers (AHL)
Stefan Loibl, Adler Mannheim
Marcel Noebels, Eisbaren Berlin
John Peterka, Red Bull Munich
Leonhard Pfoderl, Eisbaren Berlin
Matthias Plachta, Adler Mannheim
Lukas Reichel, Eisbaren Berlin
Tobias Rieder, Buffalo Sabres (NHL)
Frederik Tiffels, Kolner Haie

Trener:
Toni Soderholm

Švica

Vratarji:
Reto Berra, Fribourg-Gotteron
Leonardo Genoni, EV Zug
Melvin Nyffeler, SC Rapperswil-Jona Lakers

Branilci:
Santeri Alatalo, EV Zug
Raphael Diaz, EV Zug
Lukas Frick, Lausanne HC
Tobias Geisser, EV Zug
Fabian Heldner, Lausanne HC
Romain Loeffel, HC Lugano
Janis Jerome Moser, EHC Biel
Mirco Muller, Leksands IF (SWE)
Jonas Siegenthaler, New Jersey Devils (NHL)
Ramon Untersander, SC Bern

Napadalci:
Andres Ambuhl, HC Davos
Sven Andrighetto, ZSC Lions Zurich
Christoph Bertschy, Lausanne HC
Enzo Corvi, HC Davos
Fabrice Herzog, HC Davos
Nico Hischier, New Jersey Devils (NHL)
Gregory Hofmann, EV Zug
Philipp Kurashev, Chicago Blackhawks (NHL)
Timo Meier, San Jose Sharks (NHL)
Killian Mottet, Fribourg-Gotteron
Vincent Praplan, SC Bern
Noah Rod, Geneve-Servette
Tristan Scherwey, SC Bern
Dario Simion, EV Zug
Joel Vermin, Geneve-Servette HC

Trener:
Patrick Fischer

Slovaška

Vratarji:
Julius Hudacek, Spartak Moscow (RUS)
Adam Huska, Hartford Wolf Pack (AHL)
Branislav Konrad, HC Olomouc (CZE)

Branilci:
Martin Bucko, Dynamo Pardubice (CZE)
Marek Daloga, Dynamo Pardubice (CZE)
Daniel Gachulinec, HC 07 Detva
Martin Gernat, Ocelari Trinec (CZE)
Mario Grman, SaiPa Lappeenranta (Fin.)
Michal Ivan, HKM Zvolen
Adam Janosik, IK Oskarshamn (SWE)
Samuel Knazko, TPS Turku (FIN)
Simon Nemec, HK Nitra
Mislav Rosandic, Bili Tygri Liberec (CZE)

Napadalci:
David Buc, Bratislava Capitals
Peter Cehlarik, Leksand IF (SWE)
Martin Fasko-Rudas, HC 05 Banska Bystrica
Adrian Holesinsky, HK Nitra
Marek Hrivik, Leksand IF (SWE)
Milos Kelemen, HKM Zvolen
Michal Kristof, Karpat Oulu (FIN)
Robert Lantosi, Providence Bruins (AHL)
Adam Liska, Severstal Cherepovets (RUS)
Kristian Pospisil, Lukko Rauma (FIN)
Milos Roman, Ocelari Trinec (CZE)
Pavol Skalicky, Lukko Rauma (FIN)
Juraj Slafkovsky, TPS Turku (FIN)
Marian Studenic, New Jersey Devils (NHL)
Matus Sukel, Sparta Prague (CZE)

Trener:
Craig Ramsay

Latvija

Vratarji:
Janis Kalnins, Jokerit Helsinki (FIN)
Matiss Kivlenieks, Cleveland Monsters (AHL)
Ivars Punnenovs, SCL Tigers Langnau (SUI)

Branilci:
Uvis Balinskis, HC Litvinov (CZE)
Oskars Cibulskis, HC Litvinov (CZE)
Ralfs Freibergs, Ocelari Trinec (CZE)
Janis Jaks, Bakersfield Condors (AHL)
Arturs Kulda, Nuremberg Ice Tigers (GER)
Kristians Rubins, Toronto Marlies (AHL)
Gunars Skvorcovs, Dinamo Riga
Kristaps Sotnieks, Dinamo Riga
Kristaps Zile, Dinamo Riga

Napadalci:
Rodrigo Abols, Orebro HK (SWE)
Oskars Batna, Anglet Hormadi (FRA)
Maris Bicevskis, BK Mlada Boleslav (CZE)
Rihards Bukarts, Dinamo Riga
Roberts Bukarts, Dinamo Riga
Lauris Darzins, Dinamo Riga
Kaspars Daugavins, Vityaz Podolsk (RUS)
Andris Dzerins, Dinamo Riga
Martins Dzierkals, Dinamo Riga
Miks Indrasis, Dinamo Riga
Martins Karsums, Krefeld Pinguine (GER)
Ronalds Kenins, Lausanne HC (SUI)
Renars Krastenbergs, Villacher SV (AUT)
Rihards Marenis, Kiruna IF (SWE)
Gints Meija, Black Wings Linz (AUT)
Mikelis Redlihs, Olimp Riga

Trener:
Bob Hartley

Norveška

Vratarji:
Jonas Arntzen, Orebro HK (SWE)
Henrik Haukeland, Farjestad Karlstad (SWE)
Henrik Holm, Stavanger Oilers

Branilci:
Christian Bull, Krefeld Pinguine (GER)
Stefan Espeland, Red Bull Salzburg (AUT)
Ole Julian Holm, Cleveland Monsters (AHL)
Jonas Holos, Linkoping HC (SWE)
Christian Kaasastul, AIK Stockholm (SWE)
Max Krogdahl, Coventry Blaze (GBR)
Erlend Lesund, Rogle Angelholm (SWE)
Emil Lilleberg, Sparta Sarpsborg
Kristian Ostby, Stavanger Oilers

Napadalci:
Michael Haga, Djurgarden Stockholm (SWE)
Andreas Heier, Stjernen Fredrikstad
Magnus Henriksen, Valerenga Oslo
Ludvig Hoff, Stavanger Oilers
Tommy Kristiansen, Stavanger Oilers
Tobias Lindstrom, Valerenga Oslo
Sondre Olden, Sheffield Steelers (GBR)
Ken Andre Olimb, DEG Dusseldorf (GER)
Mathis Olimb, Grizzlys Wolfsburg (GER)
Emilio Pettersen, Stockton Heat (AHL)
Mats Rosseli Olsen, Frolunda Gothenburg (SUI)
Martin Roymark, Valerenga Oslo
Eirik Salsten, Storhamar Hockey
Samuel Solem, AIK Stockholm (SWE)
Mathias Trettenes, HC La Chaux-de-Fonds (SUI)
Thomas Valkvae Olsen, Frisk Asker

Trener:
Petter Thoresen

Danska

Vratarji:
Sebastian Dahm, Klagenfurter AC (AUT)
Frederik Dichow, Odense Bulldogs
George Sorensen, Aalborg Pirates

Branilci:
Phillip Brugisser, Grizzlys Wolfsburg (GER)
Jesper Jensen Aabo, Malmo Redhawks (SWE)
Nicholas Jensen, Dusseldorfer EG (GER)
Emil Kristensen, Schwenninger Wild Wings (GER)
Anders Krogsgaard, Fischtown Penguins Bremerhaven (GER)
Oliver Larsen, IK Oskarshamn (SWE)
Matias Lassen, Malmo Redhawks (SWE)
Markus Lauridsen, Malmo Redhawks (SWE)
Oliver Lauridsen, Malmo Redhawks (SWE)

Napadalci:
Niklas Andersen, Fischtown Penguins Bremerhaven (GER)
Matthias Asperup, Herlev Eagles
Mathias Bau, Herning Blue Fox
Mikkel Boedker, HC Lugano (SUI)
Mathias From, Dusseldorfer EG (GER)
Nichlas Hardt, Rungsted Seier Capital
Julian Jakobsen, Aalborg Pirates
Jesper Jensen, Frederikshavn White Hawks
Nicklas Jensen, Jokerit Helsinki (FIN)
Morten Madsen, Timra IK (SWE)
Nicolai Meyer, Assat Pori (FIN)
Nick Olesen, Sodertalje SK (SWE)
Morten Poulsen, Herning Blue Fox
Felix Scheel, Esbjerg Energy
Frederik Storm, ERC Ingolstadt (GER)
Alexander True, San Jose Barracuda (AHL)

Trener:
Heinz Ehlers

Belorusija

Vratarji:
Alexei Kolosov, Dynamo Minsk
Konstantin Shostak, Severstal Cherepovets (RUS)
Danny Taylor, Dynamo Minsk

Branilci:
Andrei Antonov, Yunost Minsk
Nick Bailen, Traktor Chelyabinsk (RUS)
Stepan Falkovski, Dynamo Minsk
Kristian Khenkel, Ak Bars Kazakn (RUS)
Dmitri Korobov, Salavat Yulayev Ufa (RUS)
Yevgeni Lisovets, Salavat Yulayev Ufa (RUS)
Ilya Shinkevich, Dynamo Minsk
Ilya Solovyov, Dynamo Minsk
Vladislav Yeryomenko, Dynamo Minsk
Dmitri Znakharenko, Dynamo Minsk

Napadalci:
Andrei Belevich, Torpedo Nizhni Novgorod (RUS)
Artyom Demkov, Dynamo Minsk
Sergei Drozd, Yunost Minsk
Danila Klimovich, Minskie Zubry
Vladislav Kodola, Severstal Cherepovets (RUS)
Nikita Komarov, Avangard Omsk (RUS)
Sergei Kostitsyn, Bratislava Capitals (SVK)
Stanislav Lopachuk, Yunost Minsk
German Nesterov, HK Gomel
Francis Pare, Dynamo Minsk
Geoff Platt, Salavat Yulayev Ufa (RUS)
Shane Prince, Dynamo Minsk
Yegor Sharangovich, New Jersey Devils (NHL)
Mikhail Stefanovich, Yunost Minsk

Trener:
Mikhail Zakharov

Italija

Vratarji:
Damian Clara, Red Bull Hockey Academy (AUT)
Davide Fadani, HC Lugano (SUI)
Justin Fazio, HC Bolzano
Jake Smith*, Gherdeina

Branilci:
Lorenzo Casetti, Asiago Hockey
Gregorio Gios, SHC Fassa
Daniel Glira, Pustertal Bruneck
Thomas Larkin*, Adler Mannheim (GER)
Stefano Marchetti, Asiago Hockey
Enrico Miglioranzi*, Asiago Hockey
Phil Pietroniro, SG Cortina
Sebastiano Soracreppa, HC Thurgau (SUI)
Peter Spornberger, EHC Freiburg (GER)
Alex Trivellato*, Vasteras AIK (SWE)

Napadalci:
Raphael Andergassen, Pustertal Bruneck
Anthony Bardaro, HC Bolzano
Ivan Deluca, HC Bolzano
Daniel Frank, HC Bolzano
Luca Frigo, HC Bolzano
Thomas Galimberti, HC Eppan
Markus Gander*, Sterzing Broncos
Stefano Giliati, HC Bolzano
Peter Hochkofler, Red Bull Salzburg (AUT)
Marco Magnabosco, Asiago Hockey
Angelo Miceli, HC Bolzano
Alex Petan, Fehervar AV19 (HUN)
Simon Pitschieler, HC Bolzano
Marco Rosa, Asiago Hockey

Trener:
Greg Ireland*
(* trenutno niso z moštvom in se mu bodo pridužili pozneje)

Kazahstan

Vratarji:
Nikita Boyarkin, Saryarka Karaganda
Henrik Karlsson, Barys Nur-Sultan
Andrei Shutov, Torpedo Ust-Kamenogorsk

Branilci:
Jesse Blacker, Barys Nur-Sultan
Samat Daniyar, Barys Nur-Sultan
Darren Dietz, Barys Nur-Sultan
Alexei Maklyukov, Barys Nur-Sultan
Valeri Orekhov, Barys Nur-Sultan
Kirill Polokhov, HK Tambov (RUS)
Yegor Shalapov, Barys Nur-Sultan
Ivan Stepanenko, Beibarys Atyrau
Viktor Svedberg, Barys Nur-Sultan

Napadalci:
Pavel Akolzin, Barys Nur-Sultan
Alikhan Asetov, Barys Nur-Sultan
Sayan Daniyar, Nomad Nur-Sultan
Dmitri Gurkov, Barys Nur-Sultan
Artyom Likhotnikov, Torpedo Ust-Kamenogorsk
Nikita Mikhailis, Barys Nur-Sultan
Kirill Panyukov, Barys Nur-Sultan
Yegor Petukhov, Barys Nur-Sultan
Yevgeni Rymarev, Yugra Khanty-Mansisk (RUS)
Anton Sagadeyev, Barys Nur-Sultan
Kirill Savitski, Torpedo Ust-Kamenogorsk
Arkadi Shestakov, Barys Nur-Sultan
Dmitri Shevchenko, Barys Nur-Sultan
Alexander Shin, Torpedo Ust-Kamenogorsk
Roman Starchenko, Barys Nur-Sultan
Curtis Valk, Barys Nur-Sultan

Trener:
Yuri Mikhailis

Velika Britanija

Vratarji:
Ben Bowns, Nottingham Panthers
Jordan Hedley, Coventry Blaze
Jackson Whistle, Nottingham Panthers

Branilci:
David Clements, Coventry Blaze
Dallas Ehrhardt, Manchester Storm
Mark Garside, Nottingham Panthers
Sam Jones, Sheffield Steelers
Ben O’Connor, Sheffield Steeldogs
David Phillips, Sheffield Steelers
Mark Richardson, EC Bad Nauheim (GER)
Paul Swindlehurst, Coventry Blaze
Josh Tetlow, Nottingham Panthers

Napadalci:
Ollie Betteridge, Nottingham Panthers
Brendan Connolly, Sheffield Steelers
Ben Davies, Manchester Storm
Robert Dowd, Sheffield Steelers
Sam Duggan, Coventry Blaze
Luke Ferrara, Coventry Blaze
Mike Hammond, Coventry Blaze
Lewis Hook, Nottingham Panthers
Liam Kirk, Sheffield Steelers
Robert Lachowicz, Nottingham Panthers
Ben Lake, Manchester Storm
Ciaran Long, Manchester Storm
Matthew Myers, Sheffield Steelers
Brett Perlini, Nottingham Panthers
Jonathan Phillips, Sheffield Steelers
Ross Venus, Coventry Blaze

Trenerja:
Adam Keefe & Corey Neilson

Foto: Guliver/Getty Images
Vir: IIHF

Zadnje video vsebine

1

Mariborčani zbrali vrhunce poslovilne tekme “največjega, ki je kadarkoli nosil vijolični dres” (VIDEO)...Več

2

Pancar: ”Če bom pridno delal, sem prepričan, da bo prišel moj čas!” (VIDEO)...Več

3

Darijan Matić – “zlati” kapetan Olimpije in del Murinega sanjskega vzpona...Več

Najbolj brano ta mesec

1

VIDEO: Matić za ŠTV: Obdobje v Olimpiji najlepše v karieri!...Več

2

Puš pred začetkom SP elitne divizije: “Prvak je lahko 8 ekip!”...Več

3

Poslovnež, ki je Koper vrnil na nogometni zemljevid: ”V nogometu ni garancije za uspeh!”...Več