130038

NAJ GOL: Zadetek Perišića za točko Hrvaške

Avtor: Rene Vidmar
23. 6. 2021, 10.22

Tretji kandidat na našem seznamu za ''NAJ GOL'' je hrvaški napadalni vezist Ivan Perišić, ki je na tekmi proti Čehom, ki se je končala z izidom 1:1, Hrvaški zagotovil prvo točko na turnirju.

Čehi so tekmi drugega kroga skupine D v vodstvo prišli v 37. minuti, ko je po prekršku Dejana Lovrena nad Patrikom Schickom iz najstrožje kazni zadel prav Schick. Hrvatje so tako na odmor odšli z rezultatskim zaostankom. Že ob koncu druge minute drugega polčasa pa so po hitro izvedenem prostem strelu prišli do izenačenja. Na levem krilu je po podaji Andreja Kramarića vtekel Ivan Perišić in z natančno odmerjenim strelom v desni kot premagal Tomaša Vaclika.

1

Kapun pred Večnim derbijem: Tekma sezone za Olimpijo in Maribor, možnosti so 50:50 (VIDEO)...Več